Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítenem kéne legközelebb a...

Segítenem kéne legközelebb a lányon?

Figyelt kérdés

Az van hogy az egyik fiú a suliból aki 9.-es (15 éves) szerelmes egy szintén 9.-es lányba. (A lány 14-15 éves kb.) Én 10.-es vagyok. Onnan tudom a korukat hogy most jöttek ide, voltak gólya táborba és nagyjából megjegyeztem melyik a 9.a es 9.b stb... Ők évfolyamtársak. A folyosón ez a fiú odament a lányhoz először csak beszélgettek de utána a fiú megvaltozot mert közeledett a lany felé és ugy lattam fogdosta is. A lány arcabol levettem hoogy nem élvezte amit a srác csinal, és ellökte magától utána. Ezt rajtam kívül látták páran de senki nem ment oda. Gondolom nem testverek vagy ilyenek, talán a fiú szerelmes a lányba és zaklatja? Még kéne védenem? Egyiküket se ismerem, csak látásból ezért lehet nem kéne beleavatkoznom...De igy meg furdal a lelkiismeret

Lécci normalis valaszokat!n

16l



2021. szept. 20. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Olyan örömmel olvasgatom ezeket a kérdéseket :D vannak, akik még törődnek másokkal, nemcsak kis nyuszipöcs f@szemberek.

Szóval szerintem odamehetsz nyugidtan máskor, ha nem is szólsz a srácra, de pl a lányhoz odaállsh, megkérded, hogy "szia, minden oké?" és ő jó esetben leveszi, hogy segíteni akarsz...

2021. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Odamennek és kedvesen megkerdeznem, hogy minden rendben? :)
2021. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
A srác füle hallatára úgysem fogja azt mondani, hogy igen, zaklat. A srác meg majd odavágja, hogy ugyanmár csak hülyültem, aztán le se lehet majd vakarni rosszabb esetben. Vond félre a lányt és kérdezd meg, hogy te értetted e félre a helyzetet, vagy valóban durván nyomul. Ha így van, akkor tehettek panaszt az osztályfőnöknél. (bár nem tudom, hogy erre mi a protokol, ha van)
2021. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy. 😍

Igen ahogy az első mondja, de esetleg ha többször látod, hogy ilyen van akkor csak simán a lányhoz is oda mehetsz, amikor egyedül van és megkérdezed, hogy mi van ezzel a sráccal mert láttad hogy elég nyomulós és kell e a segítséged.

2021. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvesek vagytok 🥰

Akkor holnap lehet odamegyek ha megint latom őket. :)

2021. szept. 20. 15:34
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom, csinos lány, nem egy dagadt bányarém.
2021. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

#6:

Há' nyilván, ahhoz oda se menne az a fószer.

2021. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6. És ha szép akkor oda lehet menni nyomulni v mi?
2021. szept. 20. 16:42
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó két f@szfej nem semmi...
2021. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem, hanem vicces, hogy körbeszopkodnak, mert egy csinos lánynak segítesz. Akkor leszel nagy ember, ha olyannak segítesz, aki nem jön be.
2021. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!