Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem lehet hazahozni a...

Miért nem lehet hazahozni a gyakorlaton sütött sütiket??

Figyelt kérdés
Pék-cukrásznak tanulok. még nem volt olyan gyakorlati óra amin sütünk, de jövőhéten már lesz. Aztmondták amit ott sütünk meg lehet enni, de hazavinni nem lehet. És ez az amit nem értek. Miért? Majd megfogom kérdezni a tanárt hogy indokolják már meg hogy miért is nem lehet hazahozni pl megmutatni a családnak hogy ÉN mit sütöttem. Mert ha lefotózom az nem olyan. Mit gondoltok miért nem engedik? Mondjuk engem nem érdekel valahogy úgyis hazahozom nem fogom kidobni, csak az a gond hogy megnézik a táskánkat gyakszi végén

2021. okt. 3. 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd a tanárok suttyomban hazaviszik, meg felzabálják.
2021. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Almáshoz:

Minket paprikát szedni vittek sulival. Nem volt szabad egy darabot sem megenni belőle. Tanárok dugig rakták vele az utazótáskájukat és hordták haza! Nem az övéké volt a paprikaföld.


Igen, arra élveznek, hogy köcsögök, ennyi. Aki meg ezt észre sem veszi, az birka.

2021. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!