Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudom megszerezni a régi...

Hogy tudom megszerezni a régi osztályképet?

Figyelt kérdés
A zuglói (régi) Kölcsey Ferenc Általános Iskolába jártam és szeretném valahogy megszerezni az egykori osztályképeket, de nincs facebookom. A régi osztálytársak elérhetőségét sem tudom. Más lehetőség?

2021. okt. 3. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Minek? Ha nem tartod senkivel a kapcsolatot, akkor ez semmilyen jelentőséget nem kellene az életedben jelentsen!

Csinálj FB profilt, és kinyílnak a lehetőségek.

2021. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolának írsz vagy személyesen odamégy és megérdeklödöd, van-e erre lehetöség.

(1-es: nem mindenki van a facebookon, ez nem jó megoldás.)

2021. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek. Gondolkodtam, hogy jelzem, hogy a hülyék tartsák meg naguknak a véleményüket. Oda kellett volna írnom. Van olyan is -ha esetleg nem tudnád és neked idegen lenne- hogy kedves emlék. De látszik, hogy nem sok érzelmi intelligenciád van... bár mit is tanulsz, vagy végeztél.
2021. okt. 3. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
3-as Nekem vannak kedves emlékeim! 45 éves vagyok, a mai napig találkozom rendszeresen velük, mert szervezünk pár évente osztálytalálkozót. Mindenkinek tudom a telefonszámát, e-mail címét, mert össze szoktuk írni, és frissítjük is ilyenkor.
2021. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nahát... akkor te szerencsés vagy. Akihez kötődik egy kedves emléked, avval mind tartod a kapcsolatot személyesen.
2021. okt. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!