Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha úgy érzem a...

Mit tegyek, ha úgy érzem a vezetési oktatóm átlépi nálam a határokat és flörtöl velem?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 16:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Mond meg neki, hogy koncentráljunk inkább a vezetésre aztán csak veszi a lapot és békén hagy.

Ha nagyon nem veszi és kellemetlen akkor oktató váltás.

2021. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Pattintsd le, ha elkezd ez miatt szívatni akkor meg küld el a jó k..va anyjába, és keress másik oktatót...nem értem miért van tele ilyen pedofil köcsöggel ez a vezető oktatós nemzet.
2021. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Az autósiskolánál kell jelezni, hogy mi a helyzet és kérj másik oktatót.
2021. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Inkább válts minél hamarabb oktatót, később sem fog változni. Nekem is volt már olyan oktatóm, aki vezetés közben az arcomat, lábamat akarta simogatni, pedig egyébként több gyermekes apuka volt...
2021. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nagyon kellemetlen. Állandóan belenyúl a kormányomba, fogja a kezem a sebességi váltón, pedig már rég tudok váltani.


Szóltam már neki, hogy "vezetni jöttem". stb


Plusz órákat akar rámsózni, pedig tök jól vezetek...


Nem is értem, hogy mire várok.

2021. okt. 6. 17:05
 6/23 A kérdező kommentje:

Combfogdosás itt is volt. 🤢


Már nincs. Megölném.

2021. okt. 6. 17:13
 7/23 A kérdező kommentje:
Eddig elég normális voltam, elég sok dolgot elnéztem neki, de ez már sok. Szerintem félreértette a közvetlenségemet. Úgy értem nem vagyok egy feszült ember, de ez nem azt jelenti, hogy k*rva vagyok, már elnézést.
2021. okt. 6. 17:20
 8/23 A kérdező kommentje:
Szívem szerint le se tegeztem volna...
2021. okt. 6. 17:21
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Válts oktatót minél hamarabb. Itt már nincs mire várni. Nyugodtan menj be az autósiskolába, és kérj másik oktatót.
2021. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Sokan írjátok, hogy váltsak, ez mondjuk teljesen érthető.



Nekem az esett rosszul, hogy hiába mondtam el a szüleimnek le se szarták. Azt mondták, hogy ne váltsak, "mit variálok".



És őszintén szólva nem tudom felmérni, mitől számít valami "szexuális zaklatásnak".

2021. okt. 6. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!