Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok, akik fiatalon nincsenek...

Azok, akik fiatalon nincsenek benne állatságokban, nem feszegetik a határokat, nem buliznak, isznak, stb. , azok felnőtt korukban milyen olyan dolgokra fognak visszaemlékezni, amire még korábban lett volna lehetőségük?

Figyelt kérdés
Nem lesz bennük egyfajta űr, ami amiatt keletkezett, hogy nem élték ki magukat eléggé?
2019. szept. 29. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Milyen határokra gondolsz?
2019. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Pl: de jó, hogy nem mentem le a haverokkal inni meg fürödni a Tiszára, most lehet, hogy én is halott lennék.
2019. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha normálisak, akkor nem.


Ha nem a négy fal között nőttek fel, akkor voltak élményeik, jók-rosszak, na azokra fognak visszaemlékezni.


Azokra, amiket te hiányolsz, azokra már másnap nem emlékeznek általában.

2019. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mert igen, akkor lehet "fájt", de visszaemlékezve jobban jártunk így. Lehet h éppen megmenekültünk vmi bajtól. Minden okkal történik!
2019. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem minden fiatalnak az az élmény hogy agyon issza magát egy buliban majd fetreng a Földön reggelig.
2019. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
2-es vagyok, két barátomat vesztettem el a határaik feszegetése miatt.
2019. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne visszaemlékezni?
2019. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Én örömmel emlékszem a beb@xós történeteimre, szívesen mesélem őket ma is.
2019. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Arra h bezzeg régen kenyéren meg vizen éltünk, ne álmodozzál hülyegyerek...kb ez :D
2019. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 nemaRendőrség ***** válasza:
67%

Nosztalgia azoknak való akiknek már nincs életük. Aktív felnőtt vagyok, és aktív idős is akarok lenni, hogy ne kelljen nosztalgiázni.


Nincs is annál rosszabb mikor összejön pl a gimnáziumos osztály egy találkozóra és csak sztorizgatnak ahelyett hogy új élményt szereznénk

2019. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!