Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha úgy érzem a...

Mit tegyek, ha úgy érzem a vezetési oktatóm átlépi nálam a határokat és flörtöl velem?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 16:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ha oktatót váltok, akkor szó nélkül leléphetek a mostani oktatómtól, vagy elég az igazgatóval beszélni és az új oktatómmal?
2021. okt. 6. 17:40
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

Szép kis szülők, mondhatom... Velük is csak többen vagyunk...

Így viszont szívatni fog! Lehet, majd direkt elintézi, hogy benne legyél a napi "kötelező buktatandó limitben", ha nem engedsz a közeledésének...

2021. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon durva, de ez tényleg ilyen.


Pedig elhiszitek, hogy nem vagyok egy különösebben jó nő? Vagy ezeknek mindegy, csak lyuk legyen? Undorító.

2021. okt. 6. 17:47
 14/23 anonim válasza:
95%
Elég ha az igazgatóval beszélsz és keresel egy másik oktatót vagy autós sulit. Engem a perverz oktatóm megbuktatott az első vizsgámon, még a kenő pénzt sem fogadta el. Ne engedd, hogy a szüleid válasszák meg az oktatódat. Én már voltam egy pár férfi oktatónál, egyik se volt normális. A szüleim elfogadták még azt az oktatót is, aki a hajamat akarta húzgálni és megakart folyton verni vezetés közben. Ezzel egy életre el lehet venni az ember kedvét a vezetéstől. Nem lehet úgy vezetni tanulni, hogy az egyik oktatóm simogat vezetés közben, a másik meg akar verni, a harmadik meg szétterrorizál. Egy szar oktatóval inkább szenvedés, mint élmény a vezetés.
2021. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Onnantol szamit zaklatásnak hogy szarul erzed magad attol amit csinalt. Nem kell hog hozzad érjen, eleg egy mondat vagy egy nézés. De nekem apám tuti szetrugna a segget az ilyennek
2021. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azért ilyen beteg állatok, mert 20 plusz éve házasok, és örülnének már egy fiatal lyuknak, amiért nem kell fizetni rosszlányokon!

Úgy gondolják, nekik mindent szabad, mert oktatók! Az ilyeneket örökre eltiltanám az oktatói hivatástól!

Sajnos az a baj, hogy hatalmas a hiány gépjármű oktatókból is - szinte mind 40 pluszos - és szinte mindent elnéznek nekik az iskolák vezetői...

2021. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Azért ahhoz, hogy ez zaklatás legyen, egyértelműen közölnöd kellene vele, hogy NE csinálja. Mert különben hiheti, hogy neked is rendben van. A "vezetni jöttem" nem ugyanazt jelenti, mint a "ne nyúlj/érj hozzám!"


Kormányba belenyúlás, sebváltón kézfogás nálunk is volt. De mivel apám lehetne, ráadásul a szüleimmel valamikor nagyon jó kapcsolatot ápolt, így fel sem merült bennem, hogy mást lássak bele. Mondjuk beszélni is kb úgy beszélt velem, mint a lányával, szóval én ennek tudtam be ezt a fajta közvetlenséget.

2021. okt. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Valóban fogalmazhattam volna konkrétabban.


Én nem szeretek vádaskodni. Azért is írtam ki ide a kérdést, mert "több szem, többet lát", tényleg érdekel ismeretlenek véleménye.



Szexuális zaklatástól ez még távol van. Ezt én is tudom.


De vannak dolgok amik igenis zavarnak.

Ezeket fel is sorolom.


1) Nagyon sokszor azt mondja, hogy "indulhatunk édesem". Nos, ennél a mondatnál behányok, de látszólag nincs kivetnivaló benne, mert órán csak egyszer kétszer mondja. Inkább feldühít, hiszen van nevem is, miért nem azon hív.


2) Volt pár alkalom, mikor megfogta a vállamat, vagy a combomat, de ez is olyan furcsa volt. Megveregetés volt inkább.

Azt hozzá tenném, hogy alapból nem szeretem, ha hozzámérnek.

Hogy mi történt ez után? Elhúzodtam, és vezettem tovább, de itt is elb*sztam, mert ahelyett, hogy leordítottam volna a fejét, úgy csináltam mintha észre se vettem volna, pláne, hogy váltani kellett és épp a lámpánál mentem át.


3) A többi nőre is megjegyzéseket tesz a kocsiból, nézi a seggüket, de ebbe sem tudok belekötni, mert közbe magyaráz...


4) Órák után alig tudom lerázni, mindig mondja, hogy maradhatnék még, beszélgessünk.


5) A többi férfit leszólja. Frusztrált kis pöcsnek tartom amúgy, de ez ugye más tészta, nem a zaklatáshoz tartozik.


6) Mostanában hangsúlyozta, hogy jóval több órára lesz szükségem. Ez mondjuk érthető, de miért plusz 40 órára gondolt, mikor nem indokolt annyi, ezt még ÉN is látom..


7) Vannak elszólásai: rosszkislány vagyok meg eleven. Ezt még leírni is rossz volt.

Az utolsó jelző, ami rámillik az a rosszkislány.


8) Egyszer benyúlt a két lábam közé, keresett valamit...inkább, kérdeztem mit keres. (Be volt csúszva az ülésem alá egy toll és azt akarta kivenni.)

Eleve egy férfi, minek nyúlkál be a lábam közé?


Ti mit gondoltok? Túlreagálom?

Még most is váltsak?

2021. okt. 7. 09:14
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól tanít? Magát az oktatását milyennek tartod?

Én még nem váltanék, először határozottan közölném vele, hogy ne érjen hozzám, ne szólítson édesemnek, hanem Marinak (vagy mittudomén mi a neved), ne csináljon olyan dolgokat, amik zavarba hoznak.

El is sütheted időnként amikor nőket méreget vagy pasikat leszól, hogy amúgy te meg irtózol az idősebb pasiktól, meg a nyomulástól.


Ha nem szűnik a dolog 1-2 órán belül, akkor váltás.

2021. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én a leírásod alapján váltanék. A combpaskolás, és a láb közé benyúlás az már túl van azon a határon, amit el kell viselned. A láb közé benyúlásnál én felálltam volna, és otthagytem volna. De tény: te kellemetlenül érzed magad vele. Plusz 40 (!) Órát javasol, (én ezt lehúzásnak érzem), ez a kettő indok elég rá, hogy válts. Én is váltottam oktatót. Hamarabb kellett volba, még a következő oktatóm is megjegyezte ezt.
2021. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!