Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit találjak ki hogy ne...

Mit találjak ki hogy ne kelljen vele hazamennem?🆘

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam mindenáron velem akar hazamenni mert egy busszal járunk haza de engem a hideg kiráz tőle nem kedvelem és nemtudom milyen kifogást mondjak neki

2021. okt. 7. 14:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Te lány vagy, ő meg fiú? Nekem ez jön le. Mondd meg neki nyugodtam. Addig nem fog leszállni rólad, amíg meg nem mondod neki. Lehet azután sem. Van pár fiú, aki nem ért semmiből. Ha lány ő is(vagy te vagy fiú), akkor sokkal könnyebb helyzetben vagy, könnyebben lekoptathatod.
2021. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Kései Sirató ***** válasza:
94%

Biciklivel max jó időben. De télen, hidegben megfagysz, meg elesel, szóval nem opció.


Ne valaki más miatt dönts a saját életedről. Jogod van azzal menni, amivel akarsz, menj busszal, ha nem tetszik neki, menjen ő másképp, mondjuk vonattal, vagy akármivel!

2021. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen én lány vagyok, ő pedig fiú
2021. okt. 7. 14:38
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fülhallgatót bedugod és ignorálod.
2021. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Én a te helyedben az egy időponttal korábban induló busszal utaznék reggel és az egy időponttal később indulóval tanítás után. Délután bekamuznám neki, hogy még tovább bent maradok a suliban leckét írni, vagy pedig boltba megyek, ezért utazok a későbbi busszal. Illetve mivel nekem extrém nagy állóképességem van, én simán lebiciklizném azt a 20 kilométert. Esetleg mehetnél másmilyen közlekedési eszközzel is, ha van rá lehetőséged.
2021. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Ajjj nekem is volt egy ilyen osztálytársam. Ő meleg, amit még akkor nem mondott el de Sejtettem ( amivel semmi probléma nincs!!!)

Mindig a nyakamon lógott és haza akart kísérni.

Alapból elégé utáltam ( szimplán unszimpatikus volt.)

Suli után mindig volt valaki akivel lóghatok egy kicsit délután, így nem kellet kísérgetnie az ellentétes irányba neki.


Nem akartam megbántani ezért nem mondtam meg neki hogy mivan, pedig sokkal egyenesebb út lett volna.

2021. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!