Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazamennétek nyaralásból egy...

Hazamennétek nyaralásból egy tűzeset miatt?

Figyelt kérdés

Egy szállod egyik szobájában tűz ütött ki és a TV-ben azt nyilatkozták, hogy egy éppen ott szálló (aki nem volt érintett a tűzesetben) a nyaralása megszakítását tervezi emiatt. Holott a tüzet megfékezték, nem terjed tovább és semmilyen sérülést nem szenvedett el.


Mi lehet az ok arra, hogy valaki úgy döntsön, hogy pusztán ennyi miatt ott hagyja a szállót? Fél tőle, hogy újra tűz üt ki, csak most az ő szobájában (ennek szerintem nulla reális esélye van)?



2021. aug. 4. 19:27
A kérdező szavazást indított:
Hazamennék mindenképpen
Hazamennék, de csak ha érintett vagyok az incidensben
Nem mennék haza semmiképp sem
25 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy csak pusztán a riadalomtól nyilatkozta ezt és amúgy nem gondolta komolyan?
2021. aug. 4. 19:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mennék. Nem égett el semmim, én sem égtem el, még csak nem is a szomszéd szoba gyulladt ki. Hülye lennék emiatt hazamenni. Ámbár, tegyük hozzá. Max akkor mennék haza, ha ez a szálloda műszaki hibája, vagy nem is tudom... és emiatt félteném saját magam. De ennek is kevés esélye van.
2021. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2021. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DyttaDetty válasza:
Megijedt. Ennyi. Tűzesetet átélni, még ha nem is vagy közvetlenül érintett, sokkoló lehet egyesek számára. Riasztás, kiürítés, várni arra, hogy mi történt kimerítő lehet érzelmileg. És nem biztos, hogy nyugodtan tud tovább pihenni. Nem tudja mindenki ugyanúgy kezelni a feszültséget. Van néha olyan, hogy nem akarsz azon a helyen maradni, ahol valami rossz dolog történt.
2021. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!