Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért dagadtaz le pár osztályt...

Miért dagadtaz le pár osztálytársam akik barátok?

Figyelt kérdés

Nos röviden, 2020-as nyáron felszedtem 7-9kg-ot, aztán novembertől +5-öt, 85kg voltam karantén végén (május)

Elhatároztam, hogy lefogyok, június végén kezdtem, nem tetszett a tükörképem és folyton dagadtoztak. 85kg-ból szeptemberre 71kg lettem, 2 hónap alatt -13kg. A háziorvosom leméretett, szerinte rengeteget fogytam mióta utoljára látott. (Szeptemberben voltam megfazva)

Lényeg, tegnap óta ismét elkezdtek dagadtozni, bár már évelején is dagadtoztak, ez kikészít. Már 68kg vagyok, és 175cm fiú, nem tudom még mennyit fogyjak, hogy ne legyen senki szemében kövér. Nyáron 1000kcalt ettem, mostanság 600-800. Elegem van



2021. okt. 12. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ők annyival vékonyabbak?
2021. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ők soványabbak.
2021. okt. 12. 21:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te meg hívd őket piszkafának, ha soványak. Na jó, a leghatásosabb talán az lenne, ha nem vennél róluk tudomást, akkor abbahagynák. Persze tudom, ez nem könnyű.
2021. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

én fiammal is ezt csinálják, pedig nem dagadt.

ne foglalkozz velük. légy büszke magadra. ez nagyon jó irány.

2021. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem szeretném őket ennek, mert tudom, hogy nem tehetnek arról, hogy ilyen az alkatuk, és nem is akarom őket bántani. Ígyis veri őket az Isten hogy nekik egy barátnőjük se volt, mert nem szimpatikus személyek.


Az a baj, hogy meghallom, és nálam ez gyengepont. Megpróbálhatom, de ha mondjuk én kezdenék el velük személyeskedni akkor szerintem elsírnák magukat.

2021. okt. 12. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálják, mert látják, hogy cukkolni tudnak vele.

Nem vagy már dagadt, és vigyázh magadra, mert ez a görcsösség könnyen fordulhat át betegségbe is.


Ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor inkább edzeni kezdj el, izmosodj, formásodj a további fogyás helyett.

2021. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ám koszonom a válaszokat.


8-as sajnálom, hát akkor ez nem csak velem fordul elő.

2021. okt. 12. 22:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogyj többet, inkább izmosodj. Gondolj arra, hogy rosszul esik, ha ledagadtoznak, de azt még égőbbnek éreznéd, ha anorexiával kórházba kerülnél.
2021. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok, csak szólok...
2021. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Amúgy most jobban megnéztem magam a tükörben. Már 65kg vagyok.

Ki látszódnak a csontjaim az arcomból, vagyis nem vagyok csont és bőr, de már nagyon dagadt sem. Inkább hosszúkás az alakom, ami jó szerintem. Ugyanúgy ledagadtoztak pl tegnap mikor találkoztunk.

Anyukám szerint abba kell hagynom ezt a fogyókúrát mert pszichológushoz fog vinni. Én nem értem miért, pedig csak teszek magamért


De jobban belegondva az eyik illető aki dagadtoz az vagdossa magát és nem egy szép teremtés. Lehet, hogy azért csinálják, mert a saját gyenge önbizalmukat rajtam próbálják kiélni? Én úgy gondolom hogy a bodyshaming egy elég gáz dolog, és egy elég gyenge módszer ha valakit bántani akarunk.

2021. okt. 25. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!