Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem küldi el az órai...

Miért nem küldi el az órai anyagot az osztálytársam,mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az van hogy ezen a héten nem mentem suliba mert beteg vagyok,direkt nem tegnap akartam ráirni az osztálytársamra hogy ne kelljen napi 1x hanem 2 naponta 1 szer.Ma meg is történt de sajna direkt nem nézi meg az üzenetet,ráirtam még egyszer 8 kor is de leszarja nagy ívben,ami eléggé irritáló mivel akkor írja le hogy miért nem küldi,vagy hogy nem akarja.Ez a legszánalmasabb dolog szerintem,amikor azt hiszi azzal én azt fogom hinni hogy nem látta az üzenetem ha nem nyitja meg.Mit csináljak szerintetek?Amúgy mindig egyből szokott reagálni vagy ha nem is egyből de max 8 kor szóval biztos az áll a háttérben hogy nem akarja elküldeni,de akkor legalább írjon valamit,full hülyének néz szerintem,azzal menekül el hogy nem nyitja meg,azt hiszi hogy én nem tudok erről szerintem,pedig attól még hogy nem nyitja meg nem jelenti azt.

2021. okt. 12. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ne neki írj legközelebb ezzel kapcsolatban
2021. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem akarja elküldeni. Figyelj, vannak ilyenek. Nekem is anno volt, hogy mikor több hétig beteg voltam, és több embertől is kértem a házit, de egyik se akarta elküldeni, vagy ha igen, akkor is könyörögni kellett. Ez még általános iskolás koromban volt, szerencsére gimiben voltak normálisabbak is, akik simán elküldték az anyagot, ha megkérted őket. Szóval igen, próbálj másnak írni.
2021. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

#2-es vagyok.


Ha meg senki se akarja elküldeni, akkor pedig jelezd a tanárnak, hogy nem sikerül bepótolnod a tananyagot, mivel senki se küldi el.

2021. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Ketten jártok az osztályba?

Esetleg telefon?

2021. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

1-es vagyok.

Mi a f*szt lehet lepontozni a válaszomon, sok lepontozós gyökér?

A kérdező kifejtette a kérdése alatti leírásan a dolgokat.

Ha annyira kell neki az anyag és akire először írt nem küldi el, akkor nyilván ráír másra utána és nagy valószínűséggel Ő el is küldi...

...Innentől nem értem a lepontozást..

Legközelebb akkor nem arra a fars kutyára fog írni, aki válaszra se méltatja (ráadásul egy ilyen témával kapcsolatban), hanem arra, aki el is küldi neki.

És probléma megoldva.

2021. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát,5-ös/1-es én felpontoztam a tiedet is mivel korrekt volt,nem értem mi volt a gondja másnak vele.Lenne pár ember,haver aki 100% hogy elküldené,csak az a gond hogy nem jegyzetelnek rendesen+nem írnak szépen akikkel én jóba vagyok így mindig ettől az egy személytől szoktam elkérni általában,eddig mindig elküldte régebben is.Most van még egy személy aki elég szorgalmas az osztályban ráirtam és holnap töle biztos megkapom szóval szerencse van B terv,csak úgymond ezzel most elbaszta a napom akitől kérni szoktam,mivel azt hittem hogy elküldi,én hülye várok rá 9 ig erre semmi,ekkor esett le hogy ő nem akarja ami leginkább azért is irritál mivel nem láttamozta+akkor mondja a szemembe,ja hogy arra már nincs bátorsága ez a legkönnyebb út,persze.Valamit azért ráirjak,egy beszólást és ha igen akkor mit szerintetek?
2021. okt. 12. 21:58
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Én nem szoktam elküldeni.
2021. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet nem volt iskolába, a netre sem ment fel és tényleg nem látta, bármi lehet. Kérd el mástól is, több a semminél. Ha találkozol vele kérdezd meg tőle, ha szándékosan nem küldi, akkor nem tőle kéred következőben, ha vis major (nem volt iskolába, nem ért rá netezni és tényleg nem látta és jogos indoka van) akkor még el kérhetek tőle (biztonság kedvéért másra is ráírhatsz, ha 3 órán belül nincs választ)
2021. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Én alapból legalább 2-3 emberre szoktam ráírni, hogy biztos megkapjam. Bár hozzáteszem, ha valaki este 6 után ír rám, hogy küldjem el a leckét, akkor annak én se fogok válaszólni. Általában 4-től 6-ig szoktam tanulni, és utána már semmi kedvem előkeresni az aznapi leckéket, és még leírni, ha van valami plusz. És jó tanács, te se későn írjál rá. Szerintem késő délután a legalkalmasabb, amikor valószínűleg a házikat csinálja, mivel egyrészt elővannak a könyvei, füzetei, másrészt két házi megírása között, pihenés gyanánt el tudja küldeni.
2021. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Asszem 17 órakor írtam rá,de azóta sem nézte meg az üzenetet amúgy,elkértem mástól,köszi a válaszod!:)
2021. okt. 15. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!