Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék összebarátkozni...

Hogyan tudnék összebarátkozni vele?

Figyelt kérdés
Most kezdem a gimnáziumot és van egy szimpatikus fiú (nem tetszik én se neki), viszont szívesen összebarátkoznék vele, mert szerintem nagyon jó személyisége van. Évfolyam szinten elég kedvelt személy, de nem az a nagyképű, beképzelt fajta, egy halk, de beszédes, kedves, vicces, nagyon okos srác. Én egy határozott, kicsit hangosabb, kreatív, beszédesebb lány vagyok (nem bunkó), de próbálok mindenkivel kedves és segítőkész lenni. Minden nap beszélünk a suliban egy keveset, de semmi komoly, nem tudok sokat róla. Mivel tudnám fellendíteni és izgalmasabbá tenni a beszélgetéseket, hogyan tudnék összebarátkozni vele?
2021. okt. 16. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Tehát dugni akarsz
2021. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neeem!!!
2021. okt. 16. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

pedig nagyon úgy jön le ahogy az első mondja

ez vonzalom a javából

2021. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Osztálytársak vagytok?
2021. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Igen

És nem, még mindig nem áll szándékomban szexuális kapcsolatba kerülni vele xd

2021. okt. 16. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
de ha úgy alakulna h intim közelségbe kerülnétek valahol kettesben akkor gondolom nem mondanál nemet
2021. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért ennyi idősen inkább nem szeretnék...
2021. okt. 16. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Ne tagadd
2021. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!