Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet az ilyen típusú...

Hogy lehet az ilyen típusú emberekkel összebarátkozni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől új iskolába fogok járni , elég visszahúzódó típus vagyok ezért félek kicsit hogy hogy fogok összebarátkozni az új osztálytársaimmal és a szobatársakkal . Eléggé tartok tőlük mert "barnabőrűek" és mondták páran hogy az ottaniak elég agresszivak . Hogy viszonyuljak hozzájuk ,hogy viselkedjek velük?
2013. júl. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint legjobb a haverkodas, beilleszkedes hogy ne legyen konfliktus. Lehet beszelgetni hulyulni de marhasagba nem beszallni.pl en is mentem ugy kocsmaba hogy nem ittam csak kolat
2013. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
van egy két 'barnabőrű' ismerősöm, a lényeg, hogy adj nekik egy esélyt, ne általánosíts, úgy néz rájuk, mint bárki másra, szóval ne érezzék, hogy félsz vagy hogy máshogy viselkedsz velük, csak legyél közvetlen és akkor neked is adnak egy esélyt :D jah meg legyél egyenes
2013. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok... persze van köztük olyan akit tényleg jobb elkerülni, csak ha már barátkozni akarsz velük akkor így ajánlatos
2013. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megfogadom, köszi a válaszokat :)
2013. júl. 8. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!