Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nincs kedvem elmenni az...

Nincs kedvem elmenni az osztálytalálkozóra, de az ismerőseim meg mondják, hogy menjek el, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 év alatt az osztály felétől azt kellett hallgatnom, hogy mekkora gyökér vagyok, mekkora hülye vagyok, hogy semmi nem fog sikerülni. Utolsó évben amikor jelentkeztem egyetemre, gyakorlatilag a tanári karral egyetemben megkaptam, hogy nem fog sikerülni, úgy sem fognak felvenni, plusz az osztálytársak fele kiröhögött, hogy mit akar egy olyan gyökér egyetemre menni, mint amilyen én vagyok, szóval gyakorlatilag a évem abból állt, hogy próbáltak szóban megalázni rendszeresen.


Azóta eltelt 9 év, nekem lett egyedül az osztályból 2 diplomám (alap + mester), és jelenleg középvezetőként dolgozok havi nettó 780 ezer forintos fizetésért.


És nincsen kedvem visszamenni egy olyan közegbe, akik gyakorlatilag a bukásomat akarták, és azért szurkoltak egész végig. A volt osztálytársaim közül vannak barátaim, akik végig támogattak a 4 év alatt, és azóta a barátaim, ők mondták, hogy menjek el én is, hogy mutassam meg milyen messzire jutottam, miközben a bántalmazók nem jutottak eddig el, de nekem nincsen erőm és kedvem a sárdobáláshoz őszintén, nincsen kedvem olyan embereknek beszélni a sikereimről, akik egyszerűen nem érdekelnek engem, egyszerűen nem érdekel semmilyen szinten a véleményük, nem vagyok rászorulva az elismerésükre.


Baj lenne ha kihagynám, vagy tényleg vissza kéne mennem felvágni az eredményeimmel?


2021. okt. 17. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyanígy vagyok. Nem mentem el. Tudomást sem veszek senkiről, oszt cső.
2021. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Én nem mennék el.

Gratulálok a sikereidhez egyébként :)

2021. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
En tuti visszamennek es szerényen eldicsekednek. Meg amugy ezeknek az osztalytaliknak csak ugy van ertelme ha mindenki elmegy ra, annak semmi ertelme hogy az a nehany ember osszegyulik akik amugy is joba vannak. Lehet kinőtték ezt a gyerekes viselkedést.
2021. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem mentem el egyire sem ,és nem is érdekel.
2021. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Én sem mentem el egyre se, szarok a fejükre, nem érdekelnek.
2021. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Érthető lenne, ha a képükbe akarnád vágni, hogy mennyire nem volt igazuk. Szerintem a barátaid így gondolkoznak.


De ha neked nincs rá igényed, akkor fölösleges.

2021. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Menj el és dörgöld az orruk alá!!☺
2021. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

"...egyszerűen nem érdekel semmilyen szinten a véleményük,..."


Ha így lenne, akkor nem nyafognál itt, hogy nem akarsz elmenni. Legalább magadnak ne hazudnál már.


Mellesleg az lenne a legjobb döntés ha elménnél, és ha arra kérnek, hogy meséld el mi történt veled, akkor meséld el, de soha ne mondj többet, mint amit kérdeznek. ...jaaa és maradj szerény! :-)

2021. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Basszus felnőtt vagy, tudod hogy mi jó neked. Nem?
2021. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

Most őszintén, mi a frász baj lenne? Nem is értem a kérdést, már bocs. Felnőtt ember vagy. Sz.rj a fejükre.


Amúgy le a kalappal, hogy ennek ellenére is elérted a céljaidat, nekem még mindig nem sikerült teljesen kiheverni az általános iskolai éveket, pedig már én is idestova 8.5 éve, hogy elballagtam.

2021. okt. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!