Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » El szoktál járni az osztálytal...

El szoktál járni az osztálytalálkozókra?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. júl. 4. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Az általános iskolaira igen, a középiskolaira nem.
Az általános iskolaira nem, a középiskolaira igen.
Nem.
Nem szoktunk osztálytalálkozókat szervezni.
87 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Mert akikre kíváncsi vagyok, azokkal tartom a kapcsolatot, a többiek meg nem érdekelnek.
2021. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
97%

Nem, mert eléggé messze van tőlem, és az az egyetlen ember, akivel igazán jóban voltam, szintén pattant onnan, és hozzám közel van :D

Se ált.suli, se gimi, se egyetemről nem járok ilyenre. Most elég sűrű az életem, nem igazán szánndék amúgy se ilyenre időt.

2021. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Nem kedveltem őket.
2021. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem volt semmi bajom senkivel, csak nem érdekelnek. Semmiféle kapcsolatot nem tartok senkivel. A srác akivel 4 évig egy padban ültem meghalt, a többiek meg hidegen hagynak. Még csak rájuk se kerestem.
2021. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Összesen kettő emberrel tartottam a kapcsolatot még pár évig a középiskola elvégzése után, de abból az egyik külföldre költözött, ezért nem beszélünk már, a másikkal meg nem tudom, mi lett, de már vagy tíz éve nem hallottam felőle sem. Az összes többire nem vagyok kíváncsi, már akkor sem érdekeltek, amikor még egy osztályba jártunk.
2021. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Az általános iskolásra igen, őket nagyon szerettem, a gimnáziumira nem. Onnan kèt ember van, akivel tartom a kapcsolatot, velük egyébként is beszélünk rendszeresen.
2021. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan 1 db gimis osztálytalálkozónk volt eddig, arra elmentem, mert meghívtak. Amúgy volt, aki azt se tudta, hogy velük jártam egy osztályba. XD (2003-ban érettségiztünk)
2021. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem járok. Általános iskolai még sosem volt, a középiskolaiból pedig hamar elegem lett.
2021. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Örülök ha többet nem kell őket látnom :D
2021. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
2. Ha jól értem feleségül vetted azt, aki pattant onnan és Hozzád közel áll. :D
2021. júl. 4. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!