Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A szobatársam egy tolvaj?!

A szobatársam egy tolvaj?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, a segítségeteket kérném, mivel nagyon szorult helyzetbe kerültem nemrég. Mikor felvettek egyetemre és kollégiumba mentem, kaptam egy szobatársat, aki elösször egy nagyon kedves lánynak tűnt, jól kijöttünk. Aztán elkezdett parancsolgatni, és ha nem akartam valamit megtenni, azonnal felháborodott és kiabálni kezdett. Ez még úgy ahogy tűrhető, de két napja miután kinyitottam a szekrényem és kipakoltam a cuccaimat amik kellettek, véletlenül ott hagytam a kulcsot a zárban, jó lehet nem kellett volna, de ki gondolná, hogy ez lesz. A szobatársam valószínűleg meglopott, mert mire eszembe jutott, hogy ott hagytam a kulcsot sehol se volt. Nem tudom mit tegyek, mert nem hinném, hogy van elég bizonyítékom, hogy ő lopta el, szóval nem tudok senkit se értesíteni, hogy lopott. Ha felhoznám témába, hogy látta-e a kulcsom, biztos, hogy csak elijeszteném, és talán örökre eldugná a kulcsomat, mit tegyek?

2021. okt. 24. 16:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Oké, szóval nemrég felhívtuk egymást és rákérdeztem. Bevallotta, hogy nála van, mikor pedig rákérdeztem, hogy miért rakta el, azt mondta, mert sose figyelsz oda, mindig másra koncentrálsz, előtte is volt már egy furább megjegyzése, miszerint minek zárod be, úgyse lopnék tőled..
2021. okt. 25. 15:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Azota mizu????
2021. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!