Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Több mint 10000 fertozott...

Több mint 10000 fertozott volt a hétvégén és 152 elhunyt ilyen adatok legutoljára csak a 3dik hullámban voltak mikor lesz végre online tanítás?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 1. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz, már ezerszer megmondták. Ha félsz a vírustól menj és oltasd be magad. Ma délutánra is van időpont Budapesten.
2021. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Még kell szervezni előtte néhány tűzijátékot, békemenetet, prájdot, mezőgazdasági orgiát, - a lényeg, hogy minél többen és minél hosszabb ideig liheghessenek egymás pofájába. Utána talán majd együtt fognak állni a vágyaidhoz a csillagok!
2021. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
decembertől valszeg
2021. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

A jelenlegi kormányzati akarat az, hogy a járvány terjedését nem az online oktatással hanem egyéb intézkedések meghozatalával próbálják megakadályozni. Jelenleg a kötelező maszkviselésnél tartunk.


Viszont a szórakozóhelyek, stadionok, plázák, színházak, mozik... nyitva vannak, lesznek szalagavatók, a boltokban lehet tömeg és még sorolhatnám. Először nagy valószínűséggel a fentebb felsorolt helyeken lesznek korlátozások és majd csak utána jönnek az egyetemek és a középiskolák online való átmenete.


A napi 4 ezer megbetegedés önmagában nem lenne tragédia, ha a betegek nagy része otthon enyhe tünetekkel meggyógyul. Ha a kórházak bírják a leterheltséget akkor nem lesz online láblógatás akarom mondani oktatás.


Nem utolsó szempont az, hogy ha a megbetegedések ellenére rendben zajlik az élet minimális korlátozásokkal akkor az jót tesz az ország gazdaságának. Talán így kevesebben vesztik el a munkájukat és az embereknek nem lesz csökkentett fizetése. Ne felejtsük el, hogy 2022-ben választások lesznek.

2021. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
birka proli nép fél egy kis maszkhordástól is. ezek utn mit várunk?
2021. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
#4 Én törzsgyökeres Fideszes voltam, de most, hogy megint maszk kell a tömegközlekedésre, betelt a pohár, nem fogok rájuk szavazni. Tavaly még elment, bár az akkori intézkedések egy részével se értettem egyet, de akkor még nem volt vakcina, nem volt jobb megoldás. Most van, aki akarta felvette (én is), aki nem akarja az vessen magára, ne minket büntessenek miattuk.
2021. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
6 lol erről beszélek. egy kis maszktól be vagy szrva vicc
2021. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
és van egy rossz hírem hatos. az összes kormány be fogja vezetni legalább a maszkhordást ha emelkednek a számok..
2021. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Remélem Szilveszterkor lehet majd bulizni.
2021. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem be vagyok szarva tőle, csak kényelmetlen, nehéz benne levegőt venni és a szemüveg mellé se túl jó, ezért már akkor se mindig hordtam amikor még kellett volna. Tömegközlekedésen, boltban felvettem, de utcán már ritkán. Mindegy, úgyse megyek sehova, home office van, egyel kevesebb BKK és Volánbusz jegyvásárló. És biztos nem egyedül vagyok ezzel, érezhetően csökkenni fog a bevételük. Tegnap a 6-os villamoson legalább az utasok felén nem volt maszk, ha nekik csak a harmaduk eltűnt mától, azt már megérzik.
2021. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!