Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veled az osztálytársak első...

Veled az osztálytársak első és második osztályban hogyan viselkedtek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 16:01
A kérdező szavazást indított:
Nagyon bántottak
Bántottak
Nagyon jól
Jól
43 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Írhat kommentet is, aki szeretne!
2021. nov. 9. 16:01
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Óvodára jobban emlékszem.
2021. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Ki a fene emlékszik rá? Majd' 40 éve volt.
2021. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Kit érdekel? Nekem az volt a fontos, hogy jól tanuljak.
2021. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántottak, csak nem foglalkoztak velem, de én se velük, mert nem mertem feléjük nyitni. Szóval nem közösítettek ki, csak nem foglalkoztunk egymással. Pár év kellett, hogy beilleszkedjek.
2021. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 év nagyon nehéz volt. Az osztályban a többség ismerte egymást, mindenkinek volt legalább egy óvodai barátja. Nagyon magányos voltam, próbáltam keménynek látszani. Inkább nézhettem ki furagyereknek, aki nem találja a helyét. Mivel más nem barátkozott velem, egy cigánygyerekkel haverkodtam össze, aki lesz.rta a tanulást és mindig verekedett, stb. Sorra kaptam az intőket és a tanulmányi eredményem is szörnyű volt. Akkoriban zaklattam és megfélemlítettem az osztálytársaimat, főleg a gyengébbeket, ezt visszagondolva nagyon bánom. 3. elején elment a fiú. Újból magányos voltam, de egy lány osztálytársam elkezdett velem barátkozni és szép lassan leszedte rólam a burkot, amit felépítettem. A barátai is elkezdtek velem beszélgetni, játszani. 3. Végére sikerült úgy igazán beilleszkednem és egész 8.ig majdnem mindenkivel jól kijöttem. Gimiben szerencsére hamar beilleszkedtem.
2021. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel falusi vagyok, így 6-an voltunk, mindenki ismerte egymást és nem voltak konfliktusok. Emlékszem én voltam a kiskirálynő ( mások rakták rám ezt a megnevezést) mert minden nap máshogy volt a hajam megcsinálva. Volt egy negyedikes barátnőm aki tanítgatta az angolt mikor a többiek játszottak. Én nagyon szerettem, jobban mint az 5-8. korszakom.
2021. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem emlékszem belőle
2021. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Első két év jó volt, 4. után kezdődött a kiközösítés
2021. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen privátot ír:

"Szia!

Ha a kérdést így válaszoltad meg!

Nem csoda, hogy le vagy pontozva!"


Értelmi szint = 0!

Az lenne a szomorú, ha az ilyen marhák felpontoznának! Csak egymást pontozzák fel, a nulla agyúakat!

Similis simili gaudet...

2021. nov. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!