Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mi lesz a nem oltató...

Most mi lesz a nem oltató tanárokkal? Vagy mégis oltat, vagy dec 15-től ki van rúgva

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Eltekintve attól, hogy ootáspárti vagyok, gondolom oltatnak ezerrel, mert eddig is a csicskukáshoz értettek a legjobban. Számtalanszor igazolták, hogy tetszőleges alkalommal beléjük lehet törölni a cipőt és fel lehet velük törölni a földet egyetlen tüntetés nélkül. Nem most fogják abbahagyni a seggnyalást. A már oltott kollégák is csak arra vannak ráindulva, hogy hogyan helyettesítik az oltatlanok óráit, az eszükbe sem jut, hogy kilépnek és letörlik a szart a nyelvükről. Pedig lenne hozzá eszük és szorgalmuk is... Aki még a pályán van, állami kézen lévő intézményben, az már eldöntötte hogy szajha lesz. Ha azt várnák tőlük, hogy 16 órázzanak, akkor is csak a PDSZ csinálna hülyét magából azzal, hogy próbál kiállni helyettük. Nem mellettük, helyettük, mert tőlük még egy normális sztrájk sem telik, mert jaj, mi lesz, ha utána nem tartanak nekik oda egy segget, amit nyalhatnak.


Szánalmas, nulltekintélyű emberek viszik a közoktatást.

2021. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"Pedig lenne hozzá eszük és szorgalmuk "


Dehogy LENNE!! DEHOGY LENNE!! Akor nem ment volna tanárnak ha érne bármit is.

2021. nov. 13. 12:08
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez azért nem igaz hogy semmit sem érnek.Mi lesz?Vagy szaladnak oltatni vagy mehetnek.A helyükben én biztos mennék a pcsába mert amúgy sem leány álom tanárnak lenni.

Az idősebbek nyilván be vannak oltva mert be lettek sz@ratva hogy mindmeghalunk és maradnak akkor ők ha a fiatalabbak be intenek.Szerintem lesz pár olyan aki felmond hisz az eü-sök között is volt nem kevés aki inkább elment a pcsába.Jó nem lesz semmiképp mert az eü-nek kb már annyi akkor most az oktatás fos lesz,nem mintha eddig olyan hű de fsza lett volna.Remelem a kormány leváltására kerül es nem a DK lesz helyettük mert ok sokkal rosszabbak

2021. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
#1, gyerekek egészségvédepméről van szó, de persze, ebből is csináljanak az oltásellenesek szabadsagharcot.
2021. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, ne legyél már nevetséges. 5 évig tanultak és diplomát szereztek, nagyon sokan olyan specializáción (fizika, matek, informatika, kémia, nyelvek), amit bőven lehetne hasznosítani és seperc alatt fel lehetne rá húzni egy olyan tudást, amivel kiválóan boldogulhatnának. Még a tanításról sem kellene feltétlenül lemondani... Nagytudású vagy egykor nagytudású emberekről beszélünk, akik a tizedét adják le annak, amit valóban tudnak, egy olyan világban, ahol érettségin épphogy átcsúszott büdös senkik is érvényesülnek, simán lenne esélyük. De sajnos a jellemük nulla hozzá és csak pazarolni tudják a bennük lévő potenciált. Van pár pedagógus ismerősöm, nem félteném őket, ha lenne kedvük lejönni a fąszról.
2021. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

Én se értem miről beszél nem vagy egyedül

Szövegértés hiánya a 4-esnél

2021. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem oltat azt kirúgják, de az első felháborodás majd csitul. Lesz néhány, aki elmegy, de a nagy részük maradni fog.
2021. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
A 4. arra szeretett volna célozni szerintem, hogy annak ellenére, amit az 1. válaszoló az első félmondatában leír ("Eltekintve attól, hogy ootáspárti vagyok"), minden szavából süt, hogy oltásellenes. Ezek szerint pont a 4. tud szöveget értelmezni.
2021. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

#9

Persze, bizonyára jobban tudod, hogy mi vagyok, mint én. :D Nem az oltás volt annak a hsznek a lényege, hanem az, hogy bármit vezetnek be, azt a pedagógusok le fogják nyelni. Az oltás egy racionális döntés, de csináltak velük már egy csomó olyan dolgot, ami nem az, mégis hagyták maguk, mert aki még a pályán maradt, az egy szánalmas rohadt csicska. Ezek után egy olyan apróság, mint a kötelező oltás, amit normális emberek is bevállalnak, ha másért nem, azért, hogy megtartsák a normális állásukat, nekik már meg sem fog kottyanni. Ennyi a történet. Ha te ebből azt olvasod ki, hogy oltásellenes vagyok, akkor téged is valamelyik inkompetens próbált tanítani két seggnyalás között.

2021. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Aki nem oltatja be magàt, mehet egyhàzi iskolàba tanítani, ott nem kötelező az oltàs.
2021. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!