Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A nyolcadikosok már nem is...

A nyolcadikosok már nem is fognak találkozni az osztálytársakkal, tanárokkal?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 20. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarnak, találkozhatnak majd.

Tanítás már valószínűleg nem lesz.

2020. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Én sajnálom amúgy őket. Remélem a ballagási ünnepség meg lesz tartva valahogy nekik (pl nyár közepén vagy végén), mert mégiscsak 8 évet töltöttek el ott és ez nekik egy nagy dolog.
2020. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

# 2

Már akinek. Én most 12.-es vagyok, de kifejezetten örülök, hogy nem lesz akkora hűhó. Csak az érettségi a problémás.

2020. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

#2

Nem nagyon ismerek olyat, akinek nagy dolog lett volna egy általános iskolás ballagás. :D

Ha jó a társaság, nyáron vagy ősszel tudnak maguknak összejövetelt szervezni a giccses-beszédmondós ünnep$égh nélkül is. Ha meg nem jó a társaság, akkor amúgy se nagyon fog hiányozni nekik.

2020. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem lesz megtartva a ballagas. Tablo kep lesz augusztusban. En szemely szerint rohadtul orulok,h nincs ballagas. Utalom a sulit, a tanarokat, az osztalytarsaim
2020. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

2. Vagyok, és 29 évesen azt mondom, egy nagyközségben, mint pl a település, amire gondolok, bizony jobb az iskolai élet. Ott pedig tényleg szomorú, hogy nem élheti meg az az X gyerek a jelentőségteljes pillanatot.


Nincs Margit, de van Pista... Valahogy úgy!

2020. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az semmi, ők majd ballagnak 18 évesen. De azoknak, akik hat- vagy nyolcévfolyamosból ballagtak volna most, sose lesz igazi ballagásuk...

Cserébe viszont nem csak ők, hanem mindenki más is emlékezni fog a "ballagásukra".

2020. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"sose lesz" - és sose volt!
2020. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!