Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen hittantanár, osztályfőn...

Milyen hittantanár, osztályfőnök az ilyen?

Figyelt kérdés

Nos vele van hittanom 11.-ben. Nem vagyok ateista, de az a nagyon vallásos sem.


Ez a hittantanár folyton politizál, és szidja a baloldalt, olyat is mond hogy egy igazi keresztény nem szavaz a kutyapárta, vagy az Ellenzékre, folyton tolja a Fideszes rízsát, szidja a melegeket, b*zizik, dicséri folyton a Közel-Keletet, más embertípusokat folyton kifiguráz, nem elfogadásra tanít, hanem gyűlöletre.

Vannak kíváltságai az osztályban, akire sosem akad/ragel ki, de van akire állandóan, és vannak olyanok mint én(bár ebbe csak én tartozom sztem), akit páros években kedvel, páratlan években utál.

Mint osztályfőnök is sz*r, állandóan ha téma van, akkor ilyen katolikus uncsi szharok, de más tanárnál elő se kerül a vallás.

Az oltatlanokat lehülyézte valamelyik órán.

Még angolt is tanít, emlékszem 9.-ben nem csináltam házit, úgy megalázott, hogy sírva mentem haza,azóta is csinálja másokkal.



2021. nov. 15. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz.
2021. nov. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen (hittan, vagy akarmilyen) tanar az ilyen? Ugy hivjak, hogy emberi leny, akinek sajat velemenye van. Na es? Mi bajod ezzel? Ha nem tetszik, befogod a fulecskedet. Ebben a kib... liberalis vilagban mar nem mast nem is lehet mondani, csak azt, ami senkit nem sert? Kiveve a feher, dolgozo embereket... na azokat lehet halalig verni... igaz??? Ne legyel mar gyoker!
2021. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy Jézus miért tudott megbocsátani azoknak, akik keresztre feszítették, és az ember képes-e erre. 🙂
2021. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Már rég voltam iskolás, de nem tűnik se kirívónak, se szörnyűnek. Nálunk is minden tanárnak megvolt a maga heppje, kedvencei.


Ráadásul perpill a tanári pálya nem vonzó, nincs sok ember, aki megmarad rajta, sem utánpótlás.

2021. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a "kiragel"?

Egyébként pályától függetlenül egy idióta az ilyen ember

2021. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A politizálás miatt nem tartom jó tanárnak. Viszont a házihiányos sztoridnak meghalgatnám az ő verzióját is.
2021. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Személyeskedik, leüvölti a fejeket.
2021. nov. 15. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jó tanár, az biztos, ha nem ilyen direktben adná át a politikai nézeteit,akkor talán még igazat is adnátok neki. Mert egy hittantanár nem lehet liberális gondolkodású, az biztos, és normális ember beoltatja magát, ez is biztos. De túl agresszíven akarja átadni a nézeteit, ami ellenérzést szül. Kár, mert biztos mindenben egyetértenék vele, csak a stílusával nem.
2021. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!