Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kötelez az osztályfőnöknő,...

Kötelez az osztályfőnöknő, hogy márpedig kötelező a tablón lenni. Ezt megteheti? 18/F

Figyelt kérdés
Már anno általánosban se szívesen mentem fotózkodni, de azt mondta az akkori osztályfőnök, hogy kötelező. A mostani osztályfőnöknőm is ezzel a kötelezővel jött. Megmondtam, hogy nem, mire ő, hogy de, mert kötelező, mert az osztály része vagyok... bla bla bla. Álszent duma, az osztálytársakkal kölcsönösen nem hiányoljuk egymást (rosszban sem vagyunk), és a többiek is úgy vannak nagyrészt egymással, hogy vagyunk egy teremben, mert így osztottak be minket. Tudtommal nem lehet kötelezni ilyenre, se másra, pláne ami több ezerbe fáj. Tartok attól, hogy ez a nő fogja magát és kéretlenül "megelőlegezi" azt a pénzt, és mert be van fizetve, elvárja, hogy nosza, menjek el, aztán adjam vissza neki. Valaki tegyen bennem igazságot: kötelezheti vagy sem? :(
2021. okt. 19. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy osztálytársam aki nem volt rajta mert nem akar szóval valahogy megoldható.
2021. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az igazgatóval ,hogy nem akarsz a tablón szerepelni ,mert te nem szereted ha kép készül rólad és ez frusztrál téged. Nem kötelezhetnek rá
2021. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Én direkt elmentem utáltként rajta lenni. Lenéztek a csóróság és a nem bulizás miatt és ki lettem röhögve mert sovány vagyok. Most jó helyen dolgozom és sikeres vagyok, ahogy akkoriban is rengeteg versenyen voltam, míg ők ráértek trampliskodni egymással! :) Menj el direkt, kapják be!!!!!
2021. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is ez volt. Anyám meg mondta az ofőnek ne turkáljon a zsebébe a gyerek se akar rajt lenni meg pénzünk sincs erre.
2021. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyanra nem kötelezhet az iskola amely a tanulónak vagy családjának a vagyonát terheli.
2021. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem teheti kötelezővé, de gondolj arra, hogy ki is cseszhet emiatt veled. Ér ennyit az egész?
2021. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De mégisi ètelme az ilyen hisztinek?
2021. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!