Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tisztázzam?

Hogyan tisztázzam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval német órán voltunk,és eléggé elgondolkodtam. (Máskor is volt ilyen). És kinéztem az ablakon. Az ablak alatt ült egy fiú,akivel jóba vagyok.(de tényleg semmi több!!).

Aztán megszólalt az egyik osztálytársam,hogx azt a fiút néztem. Mondtam,hogy nem..ne hát ügye ezek olyanok mint a pletykás öreganyám.

Es mar többen kerdezkgettek,hogy miota tetszik stb. De tényleg nem igaz. Csúnya félreértés volt.

Most hogyan tisztázzam,hogy ez csak egy hülye félreértés??

Köszi,ha elolvastad.:)



2021. nov. 15. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francnak magyarázkodsz?

Tetszik? Rendben van.

Nem tetszik? Az is rendben van.

Van hozzá közük? Nincs.

2021. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak már többen kérdezhetek,és idegesít. Tudom,nem kéne fogalkoznom velük.
2021. nov. 15. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Sehogy, majd abbahagyják.


Amikor én gimnazista voltam, volt egy tőlem idősebb barátnőm, aki már nem járt gimnáziumba.


Mivel állandóan együtt voltunk, az osztálytársaim állandóan azzal jöttek, hogy leszbik vagyunk.


Amikor próbáltam elmagyarázni, hogy nem vagyok belé szerelmes, akkor vagy nem hitték el vagy volt aki visszakérdezett, hogy homofób vagyok-e, hogy ennyire be akarom bizonyítani, hogy hetero vagyok.


Eluntam, nem törődtem velük és így ők is elunták a témát.

2021. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha nem hiszik el, nem hiszik el. Ami nincs, azt nem lehet letagadni.
2021. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát alapvetően szerintem abba fogják már hagyni,kevésbé téma.

Köszönöm a valaszoktat!

2021. nov. 19. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!