Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tisztázzam a helyzetet, vagy...

Tisztázzam a helyzetet, vagy hagyjam ennyiben?

Figyelt kérdés

Egy négylakásos, L alakú folyosó alsó szárának a vége a miénk, mellettünk régóta nem lakik senki. A másik két lakás egyikében egy férfi, akit szinte sosem látunk, az utolsóba nemrég költözött egy kisgyerekes család. Bébikének kedves játéka, hogy “elbújik”, azaz kirohan a saját lakásukból, és a mi lábtörlőnkön üvöltve röhög, míg az apja “megkeresi”.


Na, ezzel egészen addig nem volt bajom, míg tegnap hazaérve valami cukros takonyba nem léptem, ami az ajtónk előtt volt kilocsolva. Volt egy tippem, hogy mégis ki önthette oda, de extrém béketűrő (...) férjem kérésére nem mentem át, feltakarítottam, annyiban maradt.


Viszont ma megint hallom, hogy Maugli ordít, hát fürgén feltéptem az ajtót, gondoltam szólok apucinak, hogy ezt ne csinálják többet, mert ha megint cukros takonyba lépek, hát én is odaborítok nekik valamit. Igen ám, csakhogy a gyerek erre frászt kapott, és rohant a saját ajtajukba, az apja pár másodpercnyi döbbent csend után kinyögött egy bocsánatkérést, és már csukta is be maguk után a saját ajtajukat. Na, még ezt is leszarnám, csakhogy azóta kétszer is találkoztam Szent Kisded Édesanyjával, aki látványosan nem köszön, rám sem néz.


És itt jön a kérdés: elmondjam neki, hogy a sztoriban ők a rohadt bunkók, nem én? Mert most sértett nagysága úgy vonul, mintha neki lenne oka haragudni.


2018. ápr. 29. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy te jobban éreznéd-e magad attól, ha elmondanád. Ha igen, mondd el. Igazából a jószomszédi viszonynak már így is-úgy is lőttek.
2018. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Én ennyiben hagynám. (Számomra magyarázkodásnak hatna, ha nekiállnál elmagyarázni, hogy...) És nem igazán veszítesz semmit sem, ha nem köszön.
2018. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már az második eset után felkértem volna őket fejezzék ezt be de k@rva gyorsan.
2018. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kisebbsegi viselkedes a megsertodes meg a szomszed lakokornyezetesek szennyezese.
2018. ápr. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges erőltetni. Úgyis azt fogják gondolni ami számukra kedvezőbb. Előrébb nem vagy vele.


Mondjuk nekem is sokszor tele van a tököm a gyerekekkel meg a szüleikkel. Pont azért, mert utána én vagyok a szemét, ha rá merek szólni más kölykére. Pedig 1-2 pulyát legszívesebben felrúgnék.

2018. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

És?


Mondaná a fene, de én már az első ott röhögés után elküldtem volna a kisgyereket a halálba úgy full hangerőn ordítva.

Utálom a hülye, neveletlen kölyköket, és ha az anyja-apja nem szól rá, megteszem én, csak abban nem lesz köszönet.

2018. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!