Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tisztázzam a helyzetet?

Tisztázzam a helyzetet?

Figyelt kérdés

Január óta keresek munkát. De nehezen megy. A közszférába behívtak interjúra. Az önéletrajzomba azt írtam hogy gyakornok vagyok egy cégnél (ami igaz is). Megkérdezték hogy munkaszerződésben vagyok ott, erre mondtam hogy nem. Egy ismerősöm ott dolgozik és azt mondta hogy a főnök úgy gondolja hogy át akartam verni őket, azt hiszik hogy hazudni akartam az önéletrajzomba hogy munkaviszonyban vagyok. Holott odaírtam hogy gyakornok vagyok vagyis ez csak szakmai tapasztalat. Kiderült hogy azért van a félreértés mert a közszférában nem használatos a gyakornok szó így pontosan nem tudják hogy mit takar.

Beszéljek velük? Csak mert rossz érzés lenne más félreértése miatt munkanélkülinek maradni.


2018. máj. 15. 16:12
 1/2 Qubi válasza:
Persze, mindenképpen tisztázd szerintem.
2018. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem erőltetném.A közszférába bekerülni gyakorlatilag lehetetlen,nem ezen fog múlni.

Max az ismerőssel tidztáznám,de amúgy ez olyan,mintha ezzel akarnának magyarázatot adni egy majdani nem-re.

Meg még erőszakosnak,türelmetlennek tűnnél a Hr-es szemében ezzel tuti elvágnád magad.

2018. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!