Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnöknek nem az az érdeke...

Egy főnöknek nem az az érdeke hogy egy problémás dolgozóval tisztázza a gondokat és javuljon a helyzet vagy húzzon el onnan? A háta mögötti pofázás mit old meg?

Figyelt kérdés

Abban mi a pláne egy főnöknek hogy van egy több szempontból is problémás ember, akihez nem megy oda és nem mondja bele a szemébe mi a gond, hanem a háta mögött pofáziok róla de azért ki se rúgja? Ebben mi a biznisz?


Nem úgy kéne hogy odaállok elé belemondom a szemébe a gondokat (És nem a háta mögött ugatok róla..) és ezzel változhat javulhat a helyzet?

Vagy ha nem menthető a helyzet, akkor felmondás és kész.



De abban mi a biznisz hogy ott a „szar“ ember, akinek a háta mögött megy az ugatás milyen szar, de bele a szemébe senki nem meri neki elmondani (fél tőle a főnők???) és ki sincs rúgva évek óta?


2021. máj. 8. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vagy a történetben? Mert ha egyik sem és zavar akkor talán menj el te.
2021. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Te ki vagy a történetben? "


Én egy kollega aki tágra nyílt szemekkel néz hogy hát ilyen van? Hogy egy felnőtt ember egy állítólagos "főnök" ugat egy alatta levő emberről hogy ilyen szar meg olyan szar-de nem áll elé és mondja a szemébe.


Ha olyan szar miért van még a helyén?


Mást kérdezek!

Ha olyan szar és még a helyén van-akkor maga a főnök miért van még a helyén?


A főnök dolga hogy jó ember legyen a jó helyen. Ha a főnök tudja hogy szar ember van a helyén és nem tesz ellene évek alatt sem-tán nem is szar az az ember, tán lehet maga a főnök egy szar-őt kéne kivágni.

2021. máj. 8. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Senki sem példás menedzser, pláne nem példás emberi lény. Az alkalmazott aligha fog tudni ezen változtatni, szóval rajta áll, hogy tolerálja e ezt a munkakörnyezetet, vagy továbblép és a cég veszít egy munkatársat.
2021. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy irigy rá a főnöke, mert nem áll be a sorba vagy nem tudom, ezért is tarthat tőle, de elég vicces az ilyen. Főnök, főnök, sehol semmi, én ugyanolyan senkinek tartom a főnöknek nevezett egyént, mint egy szánalmas csövest az utcán, ugyanolyan büdöset szarik.
2021. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Főnök, főnök, sehol semmi, én ugyanolyan senkinek tartom a főnöknek nevezett egyént, mint egy szánalmas csövest az utcán, ugyanolyan büdöset szarik."


Én is azt mondom hogy "állítólagos" főnök, de az még kevés hogy egy trógerjanira rátettek egy billogot hogy "főnök" attól az még csak egy utolsó trógerjani-aki volt.

2021. máj. 8. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Már az "Egy főnöknek..."-kezdésből tudható, hogy ez egy újabb Balázska-kérdés. :)
2021. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
És megint saját magával csacsog a két nickjén (#4, #5).
2021. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó válaszoló, te meg miről beszélsz? Nem én vagyok a kérdező te gyökér. 😂😂
2021. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jelenség létezik. Az én munkahelyemen is ez megy évek óta, főnökségnek nem szimpi embereket eltűrnek, hátuk mögött megy a duma, a szemükbe semmit nem mondanak. Várják, hogy mondjanak fel, persze egyikőjüknek sincs esze ágában sem felmondani. Már azon is csodálkoztak sokan annak idején, amikor levéglegesítették őket, érthetetlen volt az is, hogy próbaidő végén miért nem küldték el őket, akkor még indokolni sem kellett volna.
2021. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
De igen, az lenne, Bazsi, de az alapítványi iskola ilyen. Utálnak, ezért kibeszélnek. De nem fognak kirúgni, mert az alja sz/r melódat ilyen kevés pénzért nem vállalja el senki. Fogadd el, lépj tovább, jöhet a következő troll kérdés
2021. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!