Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy egyetemi tanárt kb...

Ha egy egyetemi tanárt kb mindenki utál akit tanít, akkor nekem is utálnom kéne?

Figyelt kérdés
Utálják és ócsárolják mert nagyon szigorú, rengeteg mindent elvár a vizsgán és hatalmas a tananyag, egyébként egy sokat elért professzor, és nekem tetszenek az előadásai annak ellenére, hogy azt a vizsgán tudni is kell majd amit elmond. Mások az óráit is utálják, ő a rettegett tanár ezen az egyetemen aki sokmindenkit megbuktatott már. De ugye nincs ebben semmi gáz, hogy nekem nincs vele bajom a közösség nagy részével ellentétben?
2021. nov. 23. 04:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért ne utáld mert mások utálják. Ne állj a sorba vakon, csak mert a többi birka ezt teszi. Ha 99 ember kiugrik egy repülőből ejtőernyő nélkül, te miért lennél a 100.?
2021. nov. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Birka vagy vagy mi a fene, hogy ennyire a csordaszellem vezérel ?
2021. nov. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyzolásból, de nekem orvosi egyetemen minden évben volt több tantárgyam, ahol óriási volt a tananyag és sokan buktak belőle. Ha ez zavarja az évfolyamtársaidat, akkor minek mentek egyetemre? Mi se kedveltünk minden oktatót, de inkább olyan attribútumok miatt, hogy bunkó (pl. volt egy, aki asztalra feltett lábbal, telefonját nyomkodva vizsgáztatott), vagy mert a szigorúan számon kért tantárgy katalógusos előadásán a tananyag helyett a se füle, se farka életbölcseleteivel szórakoztatott.


Azt javaslom neked, hogy ha a professzor előadásai összeszedettek, érdekesek, lehet belőle tanulni, akkor használd ki! Amíg a egymásra licitálva ócsárolják, neked nem kell véleményt formálni.

2021. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tetszenek az előadásai akkor ne utàld.Lehet azért szigorú,mert fontos szakzárgy vagy pedig hasznos ismereteket ad át.Nálunk is van ilyen tárgy és több tanár is,de azért szigorúak,mert nagyon fontos alaptárgy és megakarják értetni.Sokat 3. viszik végig.De aki túl van rajta,az általában végez is az egyetemen.Viszont matekból van egy tanár akit tényleg gyülölnek jogosan.Nem tud tanitani,mert nem is érti a feldatokat.Sokszor a feldatgyűjteményből írjafel a megoldást,mert nem tudja megoldani.A táblakèpe ocsmány és zh-knál ott von le pontot ahol tud.Elvileg volt,hogy sokszor szégyenített meg embereket,mert nem mem nekik az anyag.Azóta is ott van.Engem megis húzott matekból,másik gyakvezérnél 5-re kihoztam a tárgyat.Szval hogy őt utálják,azt megértem.Én csak azt mondom,hogy ne mások vélemènye alapján dönts,hanem a tapasztalataid alapján elsősorban
2021. nov. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden hallgató más.Nekem is volt olyan tanár akit kedveltem és mások utálták.


Volt olyan tanárom is akit kőbunkónak tartottam és amikor panaszkodtam a barátnőmnek róla, ő jól lebaxott, hogy az a tanárnő egy tündér.

2021. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél birka. Ezeket a covidhivoket sem értem.
2021. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék egy tanárt csak azért utálni, mert a többiek ilyen szintű ellenszenvvel vannak iránta. Csak ebből kifolyólag viszont ne utáld őt, biztos vagyok benne, hogy azért akadnak még mások is, akik kedvelik.
2021. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!