Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetne lerázni?

Hogyan lehetne lerázni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársunk, aki nagyon erőszakosan zaklat minket. Egész nap jön utánunk, nincs tőle egy nyugodt pillanatunk. Defektes szerintem,mert folyamatosan román zenéket hallgat és énekel. A tanároknak visszapofázik,mert azt hiszi, hogy mindent tud, de azért nem egy atomfizikus. Hogyan tudnánk lerázni? Mindent megpróbáltunk, kértük szépen és kevésbé szépen is, de nem ért a szóból, hiába mondjuk el neki, hogy hagyjon békében minket.

2021. nov. 25. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a szép szóból nem ért, akkor lehet kicsit keményebben kéne fellépni. De nem megverni meg ilyenek mert abból nektek lesz baj, csak egy kicsit agresszívabban fellépni, mert van aki csak abból tanul.
2021. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nőnemű egyed, s nem akarunk vele agresszívan viselkedni.
2021. nov. 25. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2


Az akkor más, azt nem írtad hogy nőnemű. Ebben az esetben akkor nem tudom, mert a húgomnak is volt egy ilyen osztálytársa. Ő, mikor a húgomék lerázták, elkezdte vagdosni magát. Ő is egy kicsit defektes volt.


Tehát nem tudom, de hátha valaki okosabb ezügyben mint én.


1-es voltam.

2021. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok ötleteket, mindenkinek megy a zöld pacsi!
2021. nov. 25. 20:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem sértődik meg semmin... defektes
2021. nov. 25. 20:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy amikor nem minket zaklat, akkor durván antiszociális,a telefonját nyomkodja, Facebook birka.
2021. nov. 25. 20:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Zfftfzczfvjchgf txfx zicgicpjvfhicigctuftuxtuxguxuutfcgiguxgudtudfxihdig
2021. nov. 25. 21:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Jofhofchifidjfhifihfgiczuutxtuxutxfuxufxt xufxutd
2021. nov. 25. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Összehozom egy szintúgy kissé elvont, és románokat imádó haverommal. Na milyen ötlet ?

Nem baj, ha a srác aszexuális ? Azért kapok pacsit ? :)

2021. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!