Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudnám "lerázni" magamról?

Hogy tudnám "lerázni" magamról?

Figyelt kérdés

Na szóval, egy osztálytársamról lenne szó, aki nagyon rám van akadva és már enyhén szólva idegesít. Elsős gimisek vagyunk és természetesen arról szól(t) ez a fél év, hogy összeismerkedünk. Ennek a lánynak nem igazán sikerült senkivel olyan közeli barátságot kialakítania... Még az őszi szünet előtti nap tollasoztunk tesin és onnantól kezdett nagyon "tapadni" rám. Egy ideig nem zavart, mert úgy gondoltam hogy jó fej és majd kibontakozik vagy valami. Szokása, hogy mindenhova utánam jön és néha a 2 centi távolság sincs meg köztünk és kellemetlenül érzem magam tőle. Ha egy lépést arrébb megyek akkor néha ő is. Most március 15-re próbálunk és próba előtt az osztály az aulában várja a tanárt. Odajött hozzám, miközben beszélgettem egy másik osztálytárssal és mondta, hogy üljünk le a padra. Leültünk, de egyáltalán nem is beszélgettünk, csak annyiról volt szó, hogy félpercentként megszólalt, hogy fázik; éhes; várja, hogy végre mehessen haza. Amikor mondom, hogy menjünk oda a többiekhez, akkor elkezdi, hogy de ne már & maradjak ott vele. Ilyenkor csak ülünk a padon és én meg szinte nyáladzok a többiek után, akik egy nagy körbe csoportosulnak mellénk, mi meg kilógunk és hát nem tetszik. Nincs szívem megmondani neki, hogy "Bocs, de most hagyj békén!", mert tényleg én vagyok az, akivel mondhatni beszélőviszonyba van az osztályból, és megbántani nem akarom. Volt valaki már hasonló helyzetben? Tudnátok adni pár tippet?


16/L


2014. márc. 13. 16:15
 1/5 anonim válasza:
Nehéz mert ha nem mondod meg neki akkor 12.-ig veled fog lenni ami elég gáz szóval szerintem kérdezd meg miért nem barátkozik másokkal és segíts neki ha nem megy neki akkor ne foglalkozz vele...
2014. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Küld ide a barátnődet majd én lefoglalom!

Ha kell adok címet!

2014. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha valóban idegesítő a lány akkor nyugodtan elküldheted. Hidd el, az ilyen talál magának mást egyéb úton. Én sokszor voltam ilyen helyztebe, illetve vagyok is sokszor, ugyanis én vagyok "magányos" az osztályban (snkinek sincs velem baja, de én nem keresek senkit, viszont szívesen vagyok azzal aki keres engem), így mindig megtaláltak azok, akiket senkisem visel el, és mivel rámtapadtak mindazt, ami senki sem képes eltűrni azt nekem kellett volna. Hidd el, nálam az működött, hogy elküldtem a p*csába. Ha nem élvezed azt, hogy veled van, akkor miért kéne erőltetni?
2014. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeket! :) Már tényleg nagyon gondolkodom rajta, hogy elfogom küldeni... mert már a tököm tele van vele néha. Az öltöző mellett van egy tükör és ha kimegyek oda felkötni a hajam, akkor kijön utánam és ott álldogál. Ha meg beszélgetek valakivel, akkor odajön, természetesen másfél centire áll tőlem és "beszáll" a beszélgetésbe. Van olyan, hogy tök jófej, de aztán mindig csinál valamit, amitől a hajam tépem - mert hát elég butácska. Matekon nekem kellett neki elmagyarázni, hogy a két szám közötti "krix-krax" az egy "+" jel. -.-" Pedig úgy-ahogy erős suliba járunk, de ez nem lényeges. De a legjobban tényleg az zavar, hogy csüng rajtam... komolyan azt mondanám neki hogy húzzon el és hagyjon már békén, de még sosem voltam ilyen szituban & mindig nekem van bűntudatom, ha olykor-olykor megsértek valakit.


Szerintem hamar ráfogom szánni magam, hogy megmondjam neki, hogy hagyjon már békén, mert néha már a sírás kerülget, ha hozzám szól. :)

2014. ápr. 3. 16:13
 5/5 anonim válasza:

Ha minden embernek meg akarsz felelni, abba belehalsz. Vagy ha más nem, de rámegy a közösségi életed. Hidd el, néha olyat kell tenni ami másnak fájni fog. (Most gondolj bele... Ha lesz egy párod, akivel már nem akarsz többet együtt lenni, akkor nem mered majd elmondani ezt neki? :) )

Előző voltam.

2014. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!