Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Dec 24-ét minek kell egy...

Dec 24-ét minek kell egy iskolában ledolgozni amikor eleve téli szünet? Mit dolgozok le, azt a napot, amikor amúgy se mennék, mert szünet van?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor le kell dolgozni, tehát idén 11-én, az még nem szünet. Nekünk mindig ezt mondták, de én se értettem soha. Szerencsére nem is vették komolyan a tanárok ezeket a napokat nálunk.
2021. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vasárnap is téliszünet, de téliszünet nélkül se mennél akkor iskolába.

24-ének is meg van az oka, hogy miért nem dolgozol, és így a hosszú téli szünethez tartozik, aminek a neve: téliszünet

2021. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"24-ének is meg van az oka, hogy miért nem dolgozol,"


Már bocs, de épp ez az hogy 24-én DOLGOZOM: áthelyezett munkanap. 24-ét dolgozom l.


tehát a téli szünet kvázi dec 22-én elindul és én nme megyek... majd dec 24-én mégis dolgozom (dec 11-én)... WTF???? de hát nem indult el a szünet dec 22-vel?

2021. dec. 2. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolgozó szülők miatt van. Nyilván egy 8-os otthon hagyható felügyelet nélkül, de egy alsóst aligha lehet otthon hagyni. Így mivel anyának-apának le kell dolgoznia a szenteste napját, nincs hova rakni a gyereket, ezért praktikus, hogy lehet vinni suliba. Nyilván van, aki meg tudja oldani, és nem viszi, de akinek ez megoldhatatlan, jól jön, hogy van suli.
2021. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ja hogy alapítványi iskola.
2021. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezt figyeld: postán dolgoztam: 24-en délig nyitva voltunk, minden szombaton kettőig, amúgy sima hétköznap 6-ig. És nekünk is le kellett dolgozni a 24-et úgy, hogy a ledolgozos szombaton 6-ig kellett nyitva legyunk. Tehát ledolgoztunk egy olyan napot, ahol eleve dolgoztunk olyan napon amin eleve dolgozunk, csak egy kis szivatast még rátéve.

Ebben hol a logika??? (És az emberség)

2021. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!