Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a tanárod lebeszélne az...

Ha a tanárod lebeszélne az emelt érettségiről a tantárgyából, akkor hallgatnál rá?

Figyelt kérdés
A továbbtanulásoshoz nem feltétlenül kell az a tárgy, de még nem biztos az elképzelésed. Azért akar lebeszélni,mert szerinte nem menne neked
2021. dec. 3. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Ha nincs kifejezetten szükségem rá, inkább biztosra mennék és közepet tennék. Szintemelőzni még mindig lehet utólag is
2021. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Csak azért is megcsinálnám.
2021. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Még nem tudni, hogy van-e rá szükségem, mert nincs konkrét tervem.

Viszont ha közepezek akkor nincs másik emelt tárgyam helyette

2021. dec. 3. 10:17
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
én megcsinálnám, ha szeretem azt a tárgyat, és jó vagyok benne. Van egy kis esély, hogy jól jöhet később
2021. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
De mivel a tanárod, biztos látja, mi menne, miért nem lehet ezt elfogadni?
2021. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva szeretem a tantárgyat, de szeptember óta kissé halott a lelkesedésem és nem fektettem bele annyi energiát. Viszont a tanárom szerint már előző tanév elején is látszott, hogy ez nem nekem való, csak akkor azt nem értem, hogy miért most mondja először...
2021. dec. 3. 10:37
 7/14 anonim ***** válasza:
eddig volt róla szó?
2021. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
akkor most kimarad egy év, hogy nincs terv? vagy mi lesz amúgy?
2021. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Én megcsinálnám a helyedben.

Engem is lebeszélt róla a tanárom (meg mindenki mást is), így csak közepet tettem. A következő évben mentem szintemelőre, de akkor már majd 40 ezer forintba került, újra felvételiztem másik szakra stb. Nem mondom, hogy ugyanolyan jól sikerült volna egy évvel korábban is, de egészen biztos vagyok benne, hogy meglett volna. Nekem anno nagyon sok osztálytársam ment úgy emeltre, hogy nem volt biztos a tudásában vagy a tanár sem tanácsolta, de lesz ami lesz alapon belevágtak. Most már én is így csinálnám. Ha sikerül sikerül, ha nem sikerül akkor még tudsz rajta javítani később. Pláne mivel most már kötelező egy emelt, anélkül nem lehet bekerülni sehova.

2021. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Végül belevágtam. 64% az írásbeli, pár nap múlva megtudom milyen lett szóbelivel. :D
2022. jún. 20. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!