Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolatársaim folyton...

Az iskolatársaim folyton beszólnak, hogy meleg vagyok, leszek azért mert keresztbe tett lábbal ülök fiúként. Miért esik jól nekik ezzel piszkálni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem kaptak még egy kiadós pofont tőled emiatt.
2021. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Mert hagyod. Amúgy meg ne ülj úgy, mint egy lány. Főleg, ha nem tetszik, hogy beszólnak érte.
2021. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
most vagy vagy leszel?
2021. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is volt ilyen osztálytársam, még a csuklóját is kecsesen tartotta, de mi nem mertünk beszólni neki, mert valószínűleg tényleg homi volt.
2021. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
De miért ülsz keresztbe tett lábakkal suliban, ha tudod, hogy szekálnak miatta? Ne csodálkozz, mert nem ez a megszokott. Szétterpeszkedve ülnek többségében, persze, hogy feltűnik nekik. Én nő vagyok, és pont nem zavar, hogyan ülsz. De ha szekálnak, akkor inkább hanyagold, mert tényleg ki leszel spécézve. Le nem mosod magadról az identitásod. Ha nem igaz, akkor sem.
2021. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Na és mi volna, ha nem úgy ülnél?
2021. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Keresztbe tett láb nem meleges, simán szoktak ülni úgy férfiak, aki mondja az a b_zii általában.

[link]

[link]

2021. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

5-ös, de mi f... közötök van ahhoz, hogy a másik hogyan ül? Miért akartok még ebbe is belepof...ni?

Te úgy ülsz, ahogy te akarsz, ő meg úgy, ahogy ő akar.

2021. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Nők teszik keresztbe a lábaikat. A férfiak is tehetik, de ne annyira.

Szóval csak a bal bokádat rakod a jobb térdedre kb. Majdnem ugyan az, csak férfiasabb póz. Meg legalább látják, hogy van tököd.

2021. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Mond azt, hogyha szétteszed az a b*zis.
2021. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!