Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg gáz volt testápoló,...

Tényleg gáz volt testápoló, tusfürdő csomagot adni mikulásra és azt jelenti "nem fürdik"?

Figyelt kérdés

Osztályban volt ilyen húzásos valami. Vettem egy nagy Milkát és egy Dove ajándék csomagot, más nem jutott eszembe. Itt nem szokás csak csokikat adni, mint a régi sulimban, első éven erre fáztam rá, akkor is baj volt a karácsonyi bögréből és csoki, cukor, gyümölcsből, akkor anyámra hallgattam.


Kb. dupláját költöttem rá, mint kellett volna. Parfümöt nem akartam, mert nem tudom, mit szeret. Nem megsérteni akartam, hogy "nem fürdik", meg hasonlók... Én örülnék ilyennek, mondjuk így utólag tényleg lehet gáz..


2021. dec. 4. 20:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Remélem soha többet nem lesz ilyen hülyeség, utálom... Amíg csak csokikat kellett, sokkal jobb volt...
2021. dec. 4. 20:47
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja és barátnőm beszélt rá erre, mert akció volt a drogériában ilyenekre, ő is ezt vette, csak Axe-ban.
2021. dec. 4. 20:48
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha lány akkor nem gáz. Ők általában szeretik az ilyeneket. Ha fiú, akkor eléggé, az ő érdeklődésüket nem nagyon köti le az ilyesmi. MErt amúgy megsértődött akinek adtad?
2021. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Húzta érte a száját? Mert arról semmit nem írtál, hogy mi volt a reakció.
2021. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát kiröhögtek, nem ő, hanem más.


Ja lány, de barátnőm fiúnak vette ugyanúgy. Na mindegy, nem érdekel.

2021. dec. 4. 20:54
 6/18 A kérdező kommentje:
Szóval őt is kiröhögték miatta, hogy biztos büdös...
2021. dec. 4. 20:55
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az nem normális aki kiröhögött pontosabban egy rosszindulatú, keserű, irígy kis fos.

Ja, és én kb. állandóan szappanokat próbálgatok, mert nekem szórakozás is a fürdés, egyszerre van kibontva 2-3 golyós deó, mert variálom, csomó parfüm. A legboldogabb én lennék az osztályból, ha egy újfajta szappant, deót, tusfürdőt kapnék egy ilyen télapós húzáson!

2021. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem gáz, ne törődj a gyökerekkel. Általános ajándék amit adtál, felnőtteknél teljesen hétköznapi.


Azért nevettek ki, mert 1, nem túl érettek, 2, valószínűleg nem igazán bírnak és tudták hogy ezzel fájdalmat okoznak.

2021. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem meg gáz. Kezdve azzal hogy egy semmi kreativitás nélküli, sértő ajándék.

Egy cuki karácsonyi plüss vagy dísz + csoki ezerszer jobb

2021. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

#9 Örülj hogy kapsz valamit okoska. Senki nem fog neked kreatívkodni, mert nem rendelést adnak át, hanem egy ismeretlentől kapsz MUSZÁJBÓL ajándékot.


Kicsit az arcból vegyél vissza, senki nem a szolgád.

2021. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!