Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg gáz volt testápoló,...

Tényleg gáz volt testápoló, tusfürdő csomagot adni mikulásra és azt jelenti "nem fürdik"?

Figyelt kérdés

Osztályban volt ilyen húzásos valami. Vettem egy nagy Milkát és egy Dove ajándék csomagot, más nem jutott eszembe. Itt nem szokás csak csokikat adni, mint a régi sulimban, első éven erre fáztam rá, akkor is baj volt a karácsonyi bögréből és csoki, cukor, gyümölcsből, akkor anyámra hallgattam.


Kb. dupláját költöttem rá, mint kellett volna. Parfümöt nem akartam, mert nem tudom, mit szeret. Nem megsérteni akartam, hogy "nem fürdik", meg hasonlók... Én örülnék ilyennek, mondjuk így utólag tényleg lehet gáz..


2021. dec. 4. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
9 Karácsunyi plüss és csoki...juhúú!A kreativitás csúcsa...
2021. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.Főleg, hogy több dolog volt a csomagban és gondolom amúgy is ápolt az akinek adtad.Ez tényleg egy általános, semleges ajándék.

Elmondanám, hogy én annak idején mindig kitettem magamért.Utánakérdeztem mit szeret, akit kihúztam.Igényes csomagot adtam, ezért túl is mentem a kereten.

Akik engem húztak azoktól tudod miket kaptam?Az egyikre, a legdurvábbra még most is emlékszem.Egy kicsi mikulásos zacskóban volt 2 szem fonnyadt mandarin, 3 szem megavasodott, ócska szaloncukor és egy félig elhasznált barna szájkontúr ceruza, ami a 90-es években volt divat.Még volt pofája megkérdezni az ajándékozónak, hogy tetszik-e amit kaptam...

Én nagyon szívesen elfogadnám a te csomagod.

2021. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11 karácsonyi*
2021. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is gyűlöltem az osztály karácsonyozást. Minek úgy tenni, mintha mindenkivel jóban lenne az ember? Most már megmondanám, hogy hagyjanak ki belőle.

Egyébként meg örüljenek csak akármilyen ajándéknak.

Én egyszer avas cukrot és átírt képes lapot kaptam.

2021. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én betiltanám. Bár kaptam volna tusfürdőt, komolyan! De én ilyeneket kaptam, hogy: fröccsöntött műanyag bohócfigura dísz (féltem a bohócoktól), egy csomag minőségtelen, alig fogó színes ceruza (apu grafikus és akitől kaptam, irigykedett rám, hogy jól rajzolok, flúgosnak meg álmodozónak csúfolt, a ceruzával is csak fikázott). Aztán középsuliban meg a plázacicától aki utált, kaptam egy db angyalkás gyertyát (a hátáról nem kapart le a 200Ft-os matricát) meg 2 db szaloncukrot (1000Ft értékben kellett adni). A tanárnő még meg is dícsérte, milyen szép ajándék. Én mindig kitettem magamért, de nagyon igazságtalan az egész, mindig az kap ócskaságot, aki normálisan ad.
2021. dec. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyenek miatt tiltanám be az osztálymikulásos meg karácsonyos ajándékozásokat. Mikor még tanár voltam, mindig ez ment. Mindenki mindenen megsértődött. Jaj volt Peti anyjának, aki 300 forinttal olcsóbb kacatot vett Julcsának, mint Julcsa anyja Petikének. Értelme meg nincs.
2021. dec. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ofőhelyettestől kaptam egyszer testápolót (normál méret) és parfümöt (kisebb tubus). Nagyon örültem neki, el is használtam. Nem gondoltam arra, hogy azért adta, mert igénytelen vagyok.
2021. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A húzások meg elvesztette az értelmét. Általában indig van egy kotnyeles osztálytárs aki kideríti, hogy ki húzott kit és szétkürtöli, sokan már tudják, hogy ki húzta őket és mit fognak kapni.


A másik meg, hogy mostanra már amint kihúztad a neveket megy a csere-bere. Sőt, anno én voltam a húzásokért a felelős és így én el is dönthettem, hogy kit akarok húzni és, ha olyat húztam, akivel soha nem beszéltem akkor dobtam is vissza a nevét. Nem volt kedvem olyan után nyomozgatni, akinek volt egy bunkó stílsa.


A játék lényege, hogy megismerd a másikat úgy, hogy kinyomozod, hogy mit szeret, mi a hobbija, stb., de a legtöbb gyerek erre se vette a fáradtságot. Kismilliószor kaptam olyan ajándékot, aminek nem is örültem és ás is úgy vett ajándékot annak akit nem sikerült elcserélnie, hogy találomra valamit, hátha örül neki.

2021. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!