Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Furcsa, ha egy végzős egyetemi...

Furcsa, ha egy végzős egyetemista kiakad azon, hogy a szorgalmi időszak utolsó hetében alig van már órája? Meg hogy ami lett volna zh-ja még hirtelen azt is áttették onlineba

Figyelt kérdés
Szeret bejárni nehezen búcsúzik el az egyetemtől, ezért vannak ezek az érzések benne. De ez furcsa?
2021. dec. 8. 05:28
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
74%

Kicsit furcsa. Egy végző egyetemistának van annyi szakdolgozattal kapcsolatos teendője és magánélete, és előtte ZH-zott annyit, hogy semmi szüksége a jelenlétre.

Ha ilyen kedves régi iskolám érzésed van, akkor neked inkább az életkezdéstől van félelmed.

2021. dec. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár én csak elsőéves vagyok, szerintem nekem is lesznek ilyen érzéseim majd. Nem tudom mennyire gyakori, de te most így érzed és azzal semmi baj nincs.
2021. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura. Végzős vagyok én is, de örülök, hogy most jelenléti oktatás van és remélem, hogy így is fejezhetem majd be az egyetemet. Minden szempontból sokkal jobb így nekem, sokkal jobban tudok koncentrálni, tanulni, milliószor jobbak az órák és a számonkérések, könnyen tudok találkozni a barátaimmal, be tudok járni az egyetemre és személyesen is lehet kommunikálni mindenkivel, ügyet intézni stb. Illetve, ha online lenne minden, akkor gyakorlatilag feleslegesen fizetnénk az albérletet is, így legalább ezt is kihasználom.
2021. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem furcsa.


Ha egy adott helyen voltál évekig, akármilyen is volt az elválláskor elfog a nosztalgia.


Gimániumban ugyan ez volt velem. Nem nagyon szerettem bejárni, de a végén még úgy hogy pár hét volt hátra nagyon elkezdett hiányzoni.


Nekem az egyetem elvégzése (jobb esetben) 1 év, jelenleg szenvedek, de biztosan hiányozni fog. Ha nem is az órák, inkább az életérzés, hogy a +100 éves, masszív egyetemi épületben mész órára stb...

2021. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!