Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám megtalálni akár...

Hogyan tudnám megtalálni akár csak virtuálisan az egykori gimnáziumi osztálytársamat, aki egyben a plátói szerelmem is volt?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal srác aki a gimiben egy befelé forduló szerencsétlen lúzer volt, zéró önbizalommal, lelki roncsként élve. Ebben a reménytelen helyzetben végig szerelmes voltam az egyik osztálytárs csajba, aki talán nem is tudott róla, bár annyira szánalmas lehettem, hogy nem kizart hogy tudott róla.

Soha nem próbalkoztam nála, kerültem amennyire tudtam, talán túl feltűnően is.

A kínzó érzéseim gimi után elmúltak, és már csak fájó emlék maradt a lány akinél nem is próbálkoztam soha.

Találkozni nem szeretnék vele, de érdekelne hogy mi van vele, mert jelenleg azt sem tudom él-e még?

Facebookon csak későn regisztráltam, de egyáltalán nincs fennt, már sokszor rákerestem minden módon.

Más platformon sem jártam sikerrel, és szégyelleném megkérdezni a volt osztálytársakat. Egyszer mégis utánakérdeztem egykori barinőjénél, de nem kaptam választ. Zavar hogy azt sem tudom él-e egyáltalán, talán külföldön él, de semmit nem tudok róla

Ti hogyan keresnétek rá?

Van valami tippetek?

Ígérem hogy nem zaklatnám, gimiben sem tettem, most sem tenném, csak érdekel jól van-e?



2021. dec. 14. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Parancsolsz?
2021. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hupsz, a kategória témát azt kissé elnéztem, bocsi
2021. dec. 14. 18:51
 3/21 A kérdező kommentje:

Sok olyan nevű nő van

A face-re tud csak dobni, azon meg biztos nincs fennt.

A google így semmi használhatót nem adott ki

2021. dec. 14. 18:57
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Rengeteg ember inkognitóban van, es ez annyira idegesit. Nincs profilkepe, nem az igazi neve van megadva stb. aztan igy találj meg barkit facebookon. Nem tudom egy normalis kepet miert nem lehet felrakni, hogy megtalálja ot valaki. Amugy aki tudod hogy ismeri ot annak az ismerősei kozt keresni facen, esetleg instan? Osztalytali nem lesz valamikor?
2021. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A legcélravezetőbb talán csak megvárni a következő esedékes osztálytalálkozót, oda elmenni, és vagy ott lesz, vagy legalább szóba kerül.
2021. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ja igen az osztálytalálkozó

Idén nyáron volt 10 éve az érettséginek, és azóta sem szerveztek (vagy épp hívtak meg) osztálytalálkozót. Hát igen, nem egy baró kis közösség.

De mentségemre én érdeklődtem erről is, el is tudtak érni, csak egyrészt én voltam/vagyok az osztály nyomi fiúja, másrészt meg nincs semmi tartása a csapatnak ilyen szempontból. Egy 10 éves találkozót nem leszervezni elég gáz szerintem.

De nem is ez a problémám, csak az hogy legalább tudnák a csajról bármit, akár ha az van amit 5# írt, nem számít

Mégegyszer: facebookon biztosan nincs fennt, átnéztem a legjobb barinője összes ismerősét, csak megtaláltam volna ha fennt van

2021. dec. 14. 21:29
 8/21 A kérdező kommentje:

Melyik az a sz.ralak aki jelentette az 5#-t?

Miért kellett azt a választ törölni?

Azon röhögtem egész nap

A "Cicusska" aláírás a kedvencem, egyszerűen besírtam annyira szellemes válasz volt. Még az is lehet hogy igaza van és pont Dubajozik a csaj, ki tudja?

Ezért törölni nagyon sz.r húzás volt

2021. dec. 15. 19:46
 9/21 anonim ***** válasza:
Az is törölve lett, ahogy a keresőt említettem, hogy írd a nevét be, még valami figyelmeztetést is kaptam. Pedig, ha beírod kibírja dobni cikkekben, ha pl újságíró vagy szerepel valamelyikben.
2021. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Fos ez az oldal, ok nélkül törölgetnek válaszokat, akár jó válaszokat is.

Bár a google keresö válasz nem túl hasznos, semmi érdemlegeset nem ad be a google. Egyedül a gimis osztálynévsort amiben szerepel az ő neve is, és fennt van neten. Ez az egyetlen amit találtam róla ott

Teljesen eltűnt a csaj

2021. dec. 15. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!