Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelent ha azt mondta a...

Mit jelent ha azt mondta a tanárom középiskolában anyukámnak hogy ,,4.éve tanítom tanítgatom, valami átmegy valami nem megy át de hát nem kell nekem ezt körbe írnom” egyszóval hülyének nézett?

Figyelt kérdés
És azt mondta rám hogy másként működő típusú ember vagyok, anyának mondta. Nekem ezek rosszul esnek… a szemembe meg állandóan dicsér és kedveskedik velem.
2022. jan. 3. 21:27
 1/4 Girlll3 ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jelent rosszat.
2022. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden ember ilyen.

Ritka az akinek úgy a reál, mint a humán teljesítménye folyamatosan és egyenletesen kimagasló. Ne görcsölj ezen!

2022. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
5%, hogy hülyének tekint. 95%, hogy furának, akin nem működnek a bevett módszerek úgy ahogyan kellene. Ne szarj be! Ha a szemedbe dícsér, akkor az 90%, hogy igaz, és 10%, hogy csak bátorítani akar.
2022. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Furcsának tekint, mert nem használnak nálad azok a tanári modszerek amik másoknek beválltak. Hátad mögött kibeszél,lehet ez is az is. rossz is meg jo is
2022. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!