Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek a tanárok azért...

Szerintetek a tanárok azért ilyen támogatóak, mert kötelességük?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. egy diáknak előszeretettel segítenek, ott vannak amikor szükség van rájuk, szívesen beszélnek vele, stb. akkor azért van, mert az adott diákhoz jobban kötődnek/szeretik, vagy pedig a munkájuk része és bárkivel megtennék?

2022. jan. 11. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Biztosan nem. Hidd el, nem minden diákkal kedvesek.
2022. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emberfüggő. Lehet, hogy valaki elfogult egy diákkal, vagy szimplán ilyen a természete, hogy szeret segíteni másoknak, bár nem hinném, hogy csak azért csinálná, mert muszáj. Egyáltalán nem az. Sőt, nagyon sok tanár szarik a gyerek fejére, csak a kötelezőt csinálja, és ennyi. De szerencsés vagy, ha ennek az ellenkezőjét tapasztalod.
2022. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem azért mert kötelességük, hanem azért mert ilyen a természete az adott tanárnak.


Személy szerint tapasztalhattam, hogy voltak kedves tanáraim akik kérdezgettek szó szerint akár több 10 percet is elbeszélgettunk az órán, de viszont voltak olyanok is akik ha késtem 5 percet ,vagy nem tudtam valamire a választ már küldött az igazgatóhoz.


Emberfuggo ez.

2022. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék meg bárkivel, csak az arra érdemes diákokkal.
2022. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Ez a kötelességük. A diák a tanárnak egy munkaeszköz a ballagásig, akiknek segíteniük kell a fejlődésben, legyen tudásban vagy szellemileg.
2022. jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!