Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha a suliban...

Mit csináljak ha a suliban piszkál pár osztálytársam?

Figyelt kérdés
Otthon voltam pár napot azt hitték covidos vagyok de más napra meggyógyultam és bejottem a suliba reggel és szünetben azt mondta hogy ez a lány covidos meg kell tartani a 10 méter távolságot és egy pár barátjával ezt sugdoloztak és az a furcsa hogy eddig elvoltunk voltunk ha piszkált korábban az vicc volt most pedig olyanokat mondott ebédnél hogy fulladjak, meg a levesbe meg hogy lelokne a lepcsorol és a barátja meg bunkóskodik vlem szerintetek mi történt emiatt haragszik rám vagy csak egy kifogás ne tegyek semmit egy idő után abbahagya.? Nincs vlki akivel beszélhetnek itt erről.?

2022. jan. 24. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha látja, hogy magadra veszed, akkor folytatni fogja. Tudom nehéz, de próbáld nem magadra venni a támadását, és akkor megunja, abbahagyja.
2022. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ne érdekeljen hány ember szól be, a lényeg, hogy foglalkoznak veled 😛
2022. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Kerdezd meg tole mi a baja veled.
2022. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele, és főleg ne kérdezz rá. Engedd el, az sokkal bölcsebb neked, és dühítőbb számára, hogy fel sem veszed, amit csinál. Gondolj a mondásra: okos enged, szamár szenved. Légy te az okos.
2022. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt fogom majd tenni kíváncsi leszek mi lesz a reakciója.
2022. jan. 24. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad!! Addig csinálja amíg nem állsz ki magadért!

Anyukám mindig azt mondta “soha ne köss bele senkibe, de ne hagy magad senkinek”

2022. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!