Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy jobban...

Temari-chan kérdése:

Mit csináljak, hogy jobban érezzem magam a suliban?

Figyelt kérdés
Nem is a tanulással van bajom, inkább a gyerekekkel, meg a tanárokkal. Reggel fölkelek, és öltözködés közben eszembe jut az iskola, az osztályom, és legszívesebben elfutnék. Próbáltam szünetben olvasni, hogy ne unatkozzak, és akkor az legalább elvonja a figyelmemet a suliról, de akkora hangzavarban azt nem lehet, ahogy zenét se tudok hallgatni. Most ott vagyok, hogy ötletem sincs mit csináljak, mert ha egész szünetben csak ülök a padon, egyedül az nagyon unalmas. nincs valami jó ötletetek, hogy mit tudnék csinálni?

2015. máj. 26. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Próbálhatnál hasonló diákokkal ismerkedni, mint amilyen te vagy. Például szeretsz olvasni meg zenét hallgatni, hátha tudnál valakivel beszélgetni ezekről.

Ha ez az ötlet nem tetszik, akkor mondjuk telefonodon nézhetsz valami filmet, ha nagy a zaj, akkor feliratosat, vagy rajzolgathatsz, irogathatsz valamit. :)

2015. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a baj a társaiddal, hogy inkább egyedül foglalod el magad? Így nem fogják ők sem keresni a társaságod ha mindig egymagad foglalatoskodsz. Menj valami szakkörre, színjátszóba vagy táncolni, bárhová ahol biztosan összebarátkozol valakivel.
2015. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én elmékedni szoktam,és hulye arcvonásokat csinálok :) szándékosan,így se nem közelítenek,és még jól is elvagyok magamban
2015. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most mi van? ha egyedül szeretsz lenni,akkor legyél egyedül,ki kényszerít hogy dumáljál bárkivel is,ha meg nem szeretsz egyedül lenni akkor barátkozz,így működik a dolog
2015. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1.: nálunk a suliban nem lehet szünetben telefonozni, mert elveszik, és utána csak akkor adják vissza ha valamelyik szülőd bemegy. :/ a rajzolást már próbáltam, azzal csak az a baj, hogy a folyosón (nem lehetünk bent a teremben) nincs asztal, és a térdemen meg nem igazán tudok rajzolni. amit mondtál hogy hozzám hasonló emberekkel barátkozzak hidd el nekem én próbáltam az osztálytársaimmal barátkozni, amikor oda kerültem, de nincs nagyon senki akivel szívesen lennék. :(


2.: járok szakkörre (matek) és szeretem is meg minden, csak akik ott vannak, azokkal a suliban nem találkozok, mert nem ugyanott vannak az óráink (kb a suli másik felében) csak néha látom őket, de olyankor max. köszönnek, de tuti nem állnának szóba velem.

2015. máj. 28. 15:18
 6/12 A kérdező kommentje:

4.: Ki kényszerít? osztályfőnök, (a szokásos "ki fognak közösíteni" meg a "miért nem mész oda az osztálytársaidhoz" stb.) meg anyukám is. Én meg nem értem, hogy mi a baj azzal ha nem beszélek a többiekkel.

ja és a 2.: alsóban még bent kellett maradni a teremben, konkrétan kötelező volt mert ha kimentél az olyan volt mintha valami törvényelleneset tettél volna(nagyon utáltam egész nap a teremben lenni :P) és akkor én is rajzoltam mindig. :)

2015. máj. 28. 15:31
 7/12 A kérdező kommentje:
bocs ha kicsit sok lett XD
2015. máj. 28. 15:31
 8/12 anonim válasza:
Itt most az is a kérés,hogy neked ez így jó,hogy egyedül vagy és nem akarsz barátkozni?Mert azt nem írtad,hogy most ezen akarsz-e változtatni vagy csak azt kérdezed,hogy mit csinálj,hogy ne unatkozz.Hány éves vagy lány/fiú?
2015. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
*kérdés
2015. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én nem akarok barátkozni a többiekkel, jó nekem így a kérdés elsősorban az hogy mit csináljak hogy n unatkozzak. bocs csak ne tudok fogalmazni, meg elmagyarázni dolgokat. 12/L
2015. máj. 29. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!