Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Egy szociopata rámtámadt...

SOS! Egy szociopata rámtámadt a suliban. Mit csináljak ellene, mert ez nem az első ilyenje?

Figyelt kérdés

Najó. Lehet, hogy a szociopata jelső kissé durva volt, de elkezdtem az eset után olvasgatni erről és kivétel nélkül minden jellemző illik rá. Kedvesnek tűnik, de hazudozik, mindenkin átgázol csak hogy elérhesse a célját, látszólag sikeres és semmi bűntudata nincs azokért, amit tesz. Pedig amiket tesz az elég durva. A 3 év alatt, amióta egy osztályba (azóta megbukott) járunk, minden évben csinált valamit.

Kilencedikben elüldözte az egyik osztálytársunkat, ezért kiutáltuk, aztán megpróbálta visszahízelegni magát az osztályba mindenféle sütikkel. Szó szerint. Tizedikben fojtogatni kezdte az egyik osztálytársunkat, mert állítólag kibeszélte a legjobb barátnőjét. Dicsekedett is vele. De ezt senki nem látta. Ebben az évben meg engem talált be, mert kitalálta, hogy kebeszéltem a barátnőjének. Pedig semmit nem mondtam, még jóban is voltam vele akkor. Ezért képes volt rámtámadni, karmolt, tépett, ütött mindent. Ő egyetlen egy pofont kapott tőlem és most azt hazudja rőlam mindenkinek, hogy én voltam az a szemét, aki kibeszélte őt, aztán megverte.

Mit tudok vele kezdeni, mert nem akarom, hogy mással is ezt tegye? Írtam ilyen panaszlevelet az igazgatónak, de semmi eddig és ez még hétfőn történt. Valahogy bizonyítanom kéne, hogy valami baja van, hogy pszichológushoz küldjék, mert lehet, hogy valakibe maradandó kárt tesz majd. Azért félek ettől, mert az én eltűntnek hitt pánikbetegségem is újra előjött miatta. Mit tegyek? Nem szabadna ezt hagynom.

Ráadásul az illető lány...



2014. márc. 30. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyit hozzátennék, hogy teljesen érzéketlen. Nem érdekli mások érzései és teljesen stresszmentesnek tűnik.
2014. márc. 30. 21:52
 2/5 anonim válasza:
Hát ha kapott egy pofont és még mindig csinálja, akkor adj neki még egyet, de nagyobbat, és akkor hidd el majd megnyugszik:)))
2014. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elvileg minden iskolában kell, hogy legyen ifjúságvédelmi felelős. Szerintem érdemesebb lenne neki megírni azt a panaszlevelet, vagy inkább személyesen beszélni vele, hogy valóban komolyan is vegye az intézmény ezen szakembere ezt a problémát!!! Egy próbát megér!
2014. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írtam panaszlevelet még aznap. másnap meghallgatták, hogy mi a problémám, azóta sz*rnak bele az ügybe... finoman fogalmazva. meg mindenki azt mondogatja, hogy teljesen fölösleges ez stb... úgyhogy nem tudok már mit csinálni, ezért írtam ide, hogy hátha valaki tud valamit. :/
2014. márc. 31. 16:38
 5/5 anonim válasza:
Azt tudom mondani,hogy tényleg ne hagyd annyiban a dolgot,mert amennyit leírtál abból tényleg az jön le,hogy agresszív és valami van vele... Viszont egy szociopata azért nem ilyen, az én legjobb tudásom szerint.Amit leírtál talán inkább pszichopata,de az ilyesmivel nem árt vigyázni, úgy értem ha nem tudod kivel/mivel állsz szemben ne bélyegezd meg,mert esetleg súlyosabbnak kezelik mint ami... Ezzel persze nem az illetőt védem.Mindenképp szólj valakinek!
2014. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!