Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tesi órán tornacipőben vagy...

Tesi órán tornacipőben vagy mezítláb vagy zokniba tesiztek?

Figyelt kérdés
Egy kis nosztalgia jött rám, mikor még iskolás voltam, tesi órákon a teremben aki hozott tornacipőt az felvette aki nem az mezítláb vagy zokniba tesizet volt olyan is aki lyukas zokniba edzet ezek mellett volt ám fiú-lány lábszag is! Ti sulitokban is ez a szokás van?! Tornacipőben vagy zokniba/mezítláb edzettek?, előfordul bent lábszag a teremben? Fiúké szokott vagy a lányoké van szaga, volt már olyan lukas zokniba edzettek?! Köszönöm a válaszokat és a történeteket is! :).

2022. jan. 27. 23:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

#10

Alsóba nem jellemző, hisz akkor még többnyire a szülő pakolja be a táskát vagy legalább ellenőrzi azt. Ez felsőbe egyre inkább elmarad, mert már "nagy a gyerek", gimiben/szakképzőben pedig már végképp nincs ellenőrzés. Ráadásul a legtöbb iskola a tornateremre úgymond harap és többnyire nem engednek be utcai cipővel senkit. Ez alól csak a rendezvények kivételek.

2022. jan. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Nálunk is volt példa az iskolában erre, mi szerettünk nagyon mezítláb lenni, így volt, hogy egyszerűen az öltözőben hagytuk a cipőt, zoknit, és mezítláb tesiztünk többen is. Nem szóltak érte, sőt nyáron volt hogy bíztatták azokat, akik esetleg nem így tettek…

Illetve ugye vannak olyan anyagrészek mint pl a torna, ahol muszáj így lenni, zokniban csúszott, ezért azokon az órákon alapból mezítláb voltunk.

2022. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

#3


Mi általános iskolában parkettás teremben tornáztunk. Akinek nem volt cipője, annak kötelezően le kellett venni a zokniját. A csúzós zokni jelentett igazán balesetveszélyt nem a mezítláb. Volt olyan testnevelőtanár, akinél akkor is mezítláb kellett tornázni, ha nagyon koszos volt a tornacipő talpa. Ha óra elején kiszúrta, hogy valakinek nem tiszta a cipője, akkor azt kiküldte az öltözőbe és mezítláb kellett visszamennie a terembe. Nyolc év alatt néhányszor és jártam úgy, hogy nem volt nálam a tornacsukám, és akkor zokni nélkül tesiztem. Az a legrosszabb ilyenkor, amikor az ember óra előtt észreveszi, hogy nem rakta a be a cipőjét...

2022. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyszer kétszer volt hogy mezítláb kellet tornáznom, de azért mindig nálam volt torna órára a sport cipőm, végülis így is úgy is mindegy sport cipőbe is mindig mezítláb vettem fel.
2022. márc. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#14


Mi jó van abban, hogy mezítlábra veszed fel a tornacipődet?

2022. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15, azért volt ami épp használtam zoknit azt nem akartam úgy izzadjon be a lábam váltó soknit plusz meg csereberélgetni nem akartam, így inkább le vettem öltözéskor fel a cipőt inkább abba izzadjon a lábam bele, majd óra után öltözőben meg mostam a lábam és vissza vettem a zoknit és utcai cipőmet, így zokni nem lett büdös a tesi cipőm az meg nem volt lényeg hogy büdös mindig zacskóba csomagoltam otthon meg ki tettem szellőztetni, minden héten ki is volt mosva a cipő.
2022. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Mi tesin kötél vagy rúdmàszàskor vesszük le a zoknit de utánna nem vesszük vissza csak az öltözőben
2022. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tesiórán, akinek nincs tornacipője vagy fehér váltózoknija, annak már az öltözőben le kell venni az utcai cipőt és zoknit, és mezítláb bemenni a tornaterembe. Én nemrég voltam így, bordásfalgyakorlatok voltak, már fájt a talpam óra végére.

Ha torna van, akkor alapból mindenkinek mezítláb, zokni nélkül kell lenni.

2022. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

18-as

én pont ettől félek hogy így járok mert nálunk akinél nincs torancipő annak le kell venni az utcai cipőt és néha mezítláb vok a cipőben

márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
És miért félsz a mezítláb tesizéstől? Annyira nem rossz dolog, ha nem fájdalmas gyakorlatokat kell épp végezni.
márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!