Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk és lányok! Ti szoktatok...

Fiúk és lányok! Ti szoktatok Vans Slip-ont vagy Converse tornacipőt zokni nélkül hordani (vagy egyéb mást)?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy nagyon kellemes zokni nélkül az ilyen cipőket hordani, én pl. sokkal szabadabbnak érzem így a lábam. Persze ha kánikula van, akkor inkább sarut vagy papucsot veszek fel.

17/L



2021. aug. 9. 14:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, szoktam.
Nem szoktam, csak zoknival hordok cipőt.
45 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok légyszi! Kíváncsi vagyok!
2021. aug. 9. 15:41
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
amíg volt Converse tornacsukám, volt hogy mezítláb vettem fel. tényleg kellemesebb úgy. (az más kérdés, hogy az vulkanizált vékony gumitalp egy horror)
2021. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
25/f igen hordtam majd brutális lábgombát kaptam hogy elmentem orvoshoz mert fura volt hogy a munkás cipőben meg nem és ő mondta hogy a cipőnek se jó meg a lábadnak se szóval hordjak azóta hordok és nem alakult ki újra
2021. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
munkáscipút ne vedd fel mezítláb
2021. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem , sosem hordok lábbelit zokni/harisnya nélkül, az nem is higiénikus. F39.
2021. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Alapból vagy 2 pár hosszú zoknim van, összes többi hossza valahol boka és azalatti. Ha nem akarom, hogy látszódjon, akkor titokzokni. Előfordult már pár ritka alkalommal, hogy zokni nélkül húztam fel cipőt, de inkább kényszerből, mintsem szánt szándékkal.

Már csak azért is ragaszkodok a zoknihoz, mert azt mégiscsak cserélem minden nap. Tiszta és jó illatút húzok fel, cipőim se büdösek. Cipőbe pedig csak úgy szimplán beleizzad az ember lába. Tudom van rá már spray is, de ettől még nem változtatott lényegesen a véleményemen, érzetemen, de legalább gomba és szagok ellen véd. Sokkal higiénikusabbnak tartom ettől függetlenül zoknival hordani bármilyen cipőről is van szó, főképp hogy lehet kapni olyan zoknikat, amik kicsit sem látszódnak ki. Ugyan cipő függvénye is, de én kényelmesebb is tartom.

2021. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Cipőt nem szoktam zokni nélkül, de ebben a melegben inkább a saru.


16/L

2021. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig zárt cipőt hordok, fiatalabb koromban kipróbáltam a mezítlábazást zárt cipőben, de nem jött be. (F39)
2021. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Zárt cipőt zoknival,ritkán sarut mezítláb.


17/F

2021. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem higienikus, szoval nem. a pamut zokni azert van, hogy ne izzadjon a labad, es ne kapj labgombat emiatt, illetve hogy ne legyen csupa seb a dorzsolodestol
2021. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!