Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A fiúk hogy hogy ilyen lazák,...

A fiúk hogy hogy ilyen lazák, hogy a szalagavató komoly műsor vége után a tánc előtt még mi lányok egyesével kettesével mentünk át egy másik terembe öltözni a fiúk szemrebbenés nélkül vetkőztek alsónadrágra és úgy fel a frakkot?

Figyelt kérdés
Ráadásul úgy hogy benn volt ofő is meg egy csomó szülő aki a lányoknak segített?
2022. febr. 5. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
nem nevelték őket tele felesleges gátlásokkal.
2022. febr. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A fiúkat nem zavarja a hájas testük.
2022. febr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
A strandon a fürdőnadrágos fiúkból ugyanannyit látsz mint a szalagavatón az öltözőben az alsógatyás fiúkból. Nem értem mi ezzel a bajod.
2022. febr. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Én inkább a magadfajtákat nem értem, pedig nő vagyok. Én is simán átöltözöm és nem teszek úgy, mintha mások nem láttak volna még kb bikinire vetkőzött, öltöző embert...
2022. febr. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Isti22 ***** válasza:
85%
Ahogy 1-es írta, szocializáció kérdése. Tudod, gender és társai, ami a fél ország szerint nem is létezik :)
2022. febr. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi olyan középiskolába jártunk, ahol gyakorlatra át kellett öltözni munkaruhába ( kantáros melósnadrág, póló, kabát). Simán az osztályban, egymás elött öltöztünk. Vagy az iskolabuszon. Senkinek nem volt ezzel problémája.
2022. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szalagavatón a franc öltözött külön. Fiúk-lányok együtt, semmivel nem volt másabb, mint egy bikini nyáron.


A srácok pedig jól is jöttek, mert ők felöltöztek pillanatok alatt, és tudtak segíteni. Mellesleg inkább öltözök olyan srác előtt, akit ismerek már négy éve, mint xy tök idegen nagynénje előtt.

2022. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!