Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam el a lánynak,...

Hogyan mondjam el a lánynak, hogy mégsem akarok a szalagavatón táncolni?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy október végétől eddig csak 1 tánc próbán tudtam eddig részt venni, annyit hiányoztam, annyi dolog közbejött, volt hogy a párom hiányzott stb. Most pedig covidos vagyok, és legközelebb csak januárban megyek vissza iskolába, onnantól meg már csak egy hónap a szalagavató. Ehhez képest az osztálytársaim minden pénteken jártak táncpróbára, én nagyon le vagyok maradva hozzájuk képest. Ezért inkább mégsem táncolnék, de félek, hogy a páromat rossz helyzetbe hozom, hogy így "ott hagyom".

Szerintetek hogy mondjam el a lánynak, hogy mégsem akarok táncolni? Ti haragudnátok rám?


2021. dec. 12. 20:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj ettől, csak 1x van ilyen,utána lehet bánni fogod,ne aggódj simán meg tudod tanulni a táncot 1 hónap alatt is.
2021. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne mondd le. Egyrészt te magad is kimaradsz belőle, másrészt a lány valószínűleg számít rád és nem biztos, hogy tud másik partnert találni.
2021. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Már elég késő lemondani, előbb kellett volna. Párt se fognak neki találni, nemhogy olyat aki be is tanulja.


Alibizd le és kész, senkit nem fog érdekelni. Még vicces is lesz évek múlva visszagondolni, hogy alig tudtál valamit belőle, de lenyomtátok. Esetleg a tanárral lehet beszélni, hogy olyan helyre rakjanak titeket ami nem feltűnő, ahol nem vagytok előtérben.

2021. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
De mindenképp le szeretném mondani most már, amúgy is túlstresszelném magam előtte, főleg így hogy nem is megy
2021. dec. 12. 21:03
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kérdésedre válaszolva odaállsz elé és megmondod hogy nem fogsz táncolni, illetve hagyod az egészet. Legyél tökös akkor élőben is.
2021. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Bunkóság ez. A lány szülei mit fognak mondani amikor meglatjak, hogy a lanyuk senkivel sem tancol?
2021. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit gyáva szaga van ahogy írsz róla. Így béna dolog lemondani. Rázd már meg magad és gyerünk lesz ami lesz bátran.
2021. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy mondod, akkor se szép dolog és csalódott lesz. Ennyi idő alatt lehet nem is talál más partnert és akkor ő se táncolhat, pedig valószínűleg szeretne. Ha meg talál is, annak a 0-ról kell megtanulnia, szóval ennyi erővel te is simán behozhatod a lemaradást
2021. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

Én kinyírnálak a lány helyében.


Minimum szerezz neki valakit magad helyett.


Ezeket a táncokat úgy találják ki, hogy a kevésbé ügyesek is le tudják őket lépni. Nem hiszem el, hogy videós segítséggel nem tudsz otthon is gyakorolni, hogy mikor mi jön, januárban meg partnerrel.

2021. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg le akarod mondani tedd meg holnap,szegény lánynak hát ha tudnak találni egy másik paetnert.

Szerintem eléggé túl bonyolítod ezt,simán képes az ember megtanulni 1 hónap alatt a dolgokat,nem kell profi táncosnak lenned csak lazán,tudom hogy képes vagy rá.

Ha heti 3-4x iskola után szántok rá 30-60 percet biztosan jó leszel,ne add már fel,ennél az életbe lesz nehezebb is ott meg tökösnek kell lenned.

2021. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!