Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak? Lehet hgy...

Mit csinaljak? Lehet hgy kapok egy igazgatói figyelmeztetot

Figyelt kérdés

Ma rajzoltam oszt társam fuzetebe viccből a barátnőmmel. Ő megmutatta az osztályfőnöki nőnek o pedig tovabb adta az igazgató helyettesnek. Az egész pedig ugy tortent hgy angol órán rajzoltam bele szivecskeket (viccből) es szivarvanyt. Azon kívül amit nem kellett volna bele irtam hgy b*zi.

Kettoszor mondta el hgy fejezzük be az egyiket nevetve a masikat komolyan es utána befejeztük. Amugy a buz*t azert írtuk bele mert azt mondta hgy:,,mar csak azt kene bele irni hogy b*zi haha,,

előre is koszonom.



2022. febr. 7. 17:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
#9 miert nem lehet elhinni belelátsz az életembe?!
2022. febr. 8. 07:31
 12/31 anonim ***** válasza:
55%

Helyesírásod gyatra, fogalmazásod szintén... Eszed pláne. Kétlem, hogy ezzel nagy helyesírási versenyre kívánkoznál, és ha mégis, hogy első lennél, ahogy írtad. Vagy általános iskola harmadik osztályába járhatsz legfeljebb. Na jó, vagy kisegítő 5. osztályába.

Viszont akkor még a Gyakori felhasználói feltételét is megszeged.


Egyébként amikor bu-ziztál beleláttál az ő életébe? Meg abba, hogy a taplóságoddal milyen mélyen megbántod őt?

Nem. Te csak magaddal vagy elfoglalva, egy kis ostoba, hazudós egoista vagy.


Fogadni mernék, most sem azért bántad meg, mert megbántottad, hanem azért, mert felelősségre vonnak talán érte.

2022. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
47%
Az igazgató és az ofő tuti hogy fideszes,LMBTQ propagandának hitte az egészet! :D
2022. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

#13 legalább ne add alá a lovat! A zaklatás az zaklatás, a becsületsértés az becsületsértés, a sértegetés az sértegetés, és sorolhatnám.


A bunkóság és a taplóság az bunkóság és taplóság, és ha egy bunkó és taplóval együtt röhögsz, akkor azonosulsz vele, egy értékrenden vagy vele, tehát te is bunkó és tapló vagy.

2022. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
19%
14: Szerintem összekevertél magaddal mikor taplónak és bunkónak neveztél meg, egy anoním forumon,te besavanyodott tanár nénike!
2022. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
92%

ma 17:42

Egy anonim fórum nem arról szól, hogy nincs súlya az általad vallott értékrendnek, ill. azzal, amivel azonosulsz és támogatsz. Anonim? - igen, az, de ettől még te önmagadat adod, csak nagyobb szájjal esetleg, én meg ennek megfelelően jellemezlek - hozzáteszem, talán szintén nagyobb szájjal.

Amúgy se besavanyodott, se tanár, se nénike nem vagyok. :)

2022. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezért igazgatóit adni nem fair szerintem. Gondolom elrettentő példaként szolgálna azoknak akik ihletet kaptak valami hasonlóhoz. Mindenképp kérj bocsánatot, amúgy nagy szerepe nincs az igazgatóinak a jövődre nézve,de felesleges is,ezzel nem nevel,javít az iskola csak szivat. Ez egy balul elsült diákcsíny volt,de gondolom tanultatok belőle mindannyian.
2022. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
30%

Talán nem mondott el mindent a kérdező. Talán nem ez az első eset. Talán csoportosan zargatják az áldozatot, és talán több áldozat is van.


Nagyon vicces, mondhatom. Örüljön, hogy csak ennyit kap. Ha most nem tanulja meg, hogy a tetteinek vannak következményei, akkor később fogja, de az lehet, hogy jobban fájna neki.

2022. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 abcderfghijkk válasza:
71%
Ennyiért nem adnak igazgatóit. Egy sunyi tetü vagy, és most sem mondasz igazat. Gondolom folyamatosak az ilyen "kis" stikijeid. Ha így folytatod, remélem hamar nevelőintézetbe jutsz, és tízszeresen kapod vissza a nagyobbaktól ezeket a gyötréseket.
2022. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
77%

Úristen álszent majmok!

Olvassátok mit írtok?

Nevelő intézet egy ilyenért?

Besz@rás mennyi hülye van.

2022. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!