Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak? Lehet hgy...

Mit csinaljak? Lehet hgy kapok egy igazgatói figyelmeztetot

Figyelt kérdés

Ma rajzoltam oszt társam fuzetebe viccből a barátnőmmel. Ő megmutatta az osztályfőnöki nőnek o pedig tovabb adta az igazgató helyettesnek. Az egész pedig ugy tortent hgy angol órán rajzoltam bele szivecskeket (viccből) es szivarvanyt. Azon kívül amit nem kellett volna bele irtam hgy b*zi.

Kettoszor mondta el hgy fejezzük be az egyiket nevetve a masikat komolyan es utána befejeztük. Amugy a buz*t azert írtuk bele mert azt mondta hgy:,,mar csak azt kene bele irni hogy b*zi haha,,

előre is koszonom.



2022. febr. 7. 17:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem megy a szövegértés. Olvasd el ismét néhányszor, hátha lassan, és többszöri nekifutásra sikerül.
2022. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Természetesen megbántam ennyit mondok es amugy miert küldenének nevelő intézetbe egy ilyenert ez nevetséges!
2022. febr. 10. 14:29
 23/31 anonim ***** válasza:

Még mindig nem világos, hogy mit és miért bántál meg.

Azt bántad meg, hogy megsértetted egy osztálytársad méltóságát, vagy azt, hogy ezért a tettedért felelned kell, és figyelmeztetést kapsz.

Eszedbe jutott-e már, hogy az osztálytársadnak lemásold a füzetét szépen, hogy ne kelljen cipelnie még fél évig a bunkóságodat? Sok pénzbe mernék fogadni, hogy nem.


Ismét egy tény, ami alátámasztja, hogy aligha vagy te jó tanuló, helyesírásból jeles: a szövegértésed nulla. Ha a taplóság gyakorlása helyett tanulnál, akkor talán megértetted volna, hogy a hozzászóló nem azt írta, hogy ezért a firkáért nevelőintézetbe kerülnél, hanem azt, hogy szerintünk hazudsz, és nem csak ez az egy dolog van a rovásodon, hanem még sok más is, és ha nem változol, akkor előbb utóbb olyan dolgot is teszel, ami matt szerinte ez lesz a vége.


Vagy komolyan azt akarod velünk megetetni, hogy egész eddig teljesen jó osztálytársad volt, egyetlen rossz szavad nem volt hozzá, aztán véletlenül az öledbe pottyant a füzete meg egy színes ceruzakészlet, és rajzoltál bele egy szivárványt, meg valahogy beleírodott az akaratod ellenére, hogy bu-zi. Ennyire hülye vagy, hogy azt hiszed, hogy ezt bárki beveszi?!

2022. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
de hagyjátok már! megkapta a válaszát, megbánta amit az osztálytársa füzetével tett. a téma le van zárva!
2022. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy nem bánta meg valójában, hanem hazudozik össze-vissza, és egy kicsit be van gyulladva annak, hogy a tetteinek következménye is lehet. Még a végén ő lesz az áldozat. Azt már "megmagyarázta", hogy csak a tanár miatt írta be a füzetbe, hogy "bu-zi".
2022. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
55%

23,25,14 hozzászóló írója:

Nálad beakadt a lemez úgylátszik, vagy hasonló történt veled mint ami a kérdésben szerepel, azért nem tudsz már erről a témáról leszakadni.

Nincs vele gond ha leszbikus,vagy homoszexuális vagy. De akadj már le erről végre. Jó hogy már nyilvános lincselést nem szervezel, egy értelmetlen diákcsíny miatt.

2022. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#26 heteroszexuális vagyok boldog párkapcsolatban, ezzel személyes gondom nincs.

A diákcsínyként elkönyvelt személyes zaklatás tényével van gondom. Azt jóérzésű ember nem tolerálja, főleg nem támogatja függetlenül attól hogy mit élt át gyermekként. Mint ahogy rablógyilkosságot se tolerál jóérzésű ember függetlenül attól, hogy nem élt át hasonlót gyermekkorában. Ez nem átélés, hanem erkölcs kérdése.

2022. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csak hgy érthető legyen!

Átmásoltam a füzetét és azt bántam meg hgy ilyet tettem! Nem értem mit nem lehet ezen felfogni!

2022. febr. 11. 17:04
 29/31 anonim ***** válasza:
Felfogni fel lehet, csak hinni nem lehet neked, mert eddig is hazudoztál már egy rakás dolgot.
2022. febr. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok mar majdnem 1 eve volt es pont neztem vissza a kerdeseimet es elolvastam ezt az egeszet ujra es bele gondoltam h most ki is az aki ilyeneket tenylegesen allit egy 14 eves gyerekrol? Hat egy jo par ember aki valaszolt a kerdesemre. Egyebkent semmit nem hazudtam, es ez volt az elso es az utolso. Minden esetre megkaptam a figyelmeztetot es tanultam belole de egyebkent az akinek csinaltam ezt a fuzetevel most az egyik legjobb fiu baratom es olyankor is nem az utalat miatt kopott be. El is van felejtve ez az egesz. Ui. Boldog uj evet mindenkinek@
2023. jan. 3. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!