Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lesz velem holnap a suliban...

Mi lesz velem holnap a suliban a legjobb barátnőm nélkül? Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés
Olyan egyedül leszek hogy hihetetlen :c a legjobb barátnőmön kívül kb senkivel nem vagyok jóba, max beszélő viszony, és a szorongásom ezen nem fog segíteni...holnap és holnapután is egyedül leszek. Csütörtökön lehet jön már, de még nem biztos. Péntek a biztos. De tökre rossz lesz, ott ülök majd tiszta egyedül és széjjel fogom szorongani magam :c

2022. febr. 7. 19:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Hiába gúnyolódtok rajta, elég rossz helyzet. Én is àtéltem. Két lánnyal voltam jóban gimiben. Amúgy ki voltam közösítve. Ha ez a két làny valami miatt nem jött, akkor egyedül ültem. Hiába próbáltam meg másokkal beszélgetni.

Az órák közti szünetek voltak a legrosszabbak egyedül. Akkor még okostelefonok sem voltak, hogy azt nyomkodhattuk volna.

27N

2022. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem egy jó állapot, és ezen csak tüneti kezelés, hogy a barátnőd ott van a suliban. Valahogy dolgozni kell ezen, mert nagyon labilis az állapotod így, az elsőnek igaza van egy pszichológus segíthet, érdemes lenne hozzá fordulni, nem lehetsz egy másik ember függője, az nagyon nem oké, mi van ha összevesztek? Vagy bármi más okból nincs ott a suliban többé? Lábra kell állnod valahogy, és ez jó gyakorlás lesz
2022. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj,de mi lesz veled ha végeztek az iskolával és mindenki külön utakon megy tovább..?

Pár napot ki tudod bírni.

2022. febr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, túlélted?
2022. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!