Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm akivel már 6...

Van egy barátnőm akivel már 6 éve ismerjük egymást. Már az oviban is legjobb barátnők voltunk. De úgy érzem már unalmas vagyok neki. Soha nincs velem, csak a suliban. Szerintetek mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sokszor a szemembe hazudik. Mostanában csak népszerű lányokkal lóg, velem meg nem is foglalkozik.

2012. máj. 17. 10:58
 1/2 anonim válasza:
Gondolom van veled valami baja :/
2012. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok 2. osztálytól a legjobb barátnők voltunk. Kib. jól elvoltunk. De mostanság (7. vagyok) már nem is igazán beszélünk, 5. osztályól más suliba járunk. Ő 'híres' lett minden fiúnak tetszik, nem csoda mert nagyon szép, s a lányok is mind barátkoznak vele, mert nagyon jófej. Na már most én múltkor elmondtam neki, hogy nagyon hiányzik meg blabla, de nem sok hatása volt. Nem tudom mi történhetett mostanában már egymás képeit sem lájkoljuk :D, és mérges vagyok rá, bár nem igazán tudom miért. Mikor elkezdődött romlani a kapcsolatunk sokat sírtam,mostanság már nem. vannak új barátaim ,bár egyikőjüket sem érzem annyira közelinek mint őt régebben. DE HÁT EZ VAN TOVÁBB KELL, HOGY LÉPJÜNK AKÁRMENNYIRE IS FÁJ. (BÁR TALÁN NÁLAD VAN MÉG REMÉNY)
2012. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!