Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én vagyok a hibás tényleg,...

Én vagyok a hibás tényleg, mit kellett volna tegyek?

Figyelt kérdés
Megvertem az egyik osztálytársam, mert már nagyon régóta piszkált a súlyom (130kg vagyok, nem vagyok kövér, van zsír is, de inkább izmos vagyok), roma származásom és az öltözködésem miatt (aranylánc, versace , gucci és egyéb márkás cuccok). Most mentem 9.-be és kb az első hónaptól piszkált. Mindig ignoráltam, próbáltam szóban megvédeni magam de sose állt le, alapból nagyon nyugodt természetem van, azért is történt csak most a verekedés, szóltam nem egyszer a tanároknak is de nem tudtak semmit csinálni azon kívül, hogy rászóltak, ami semmit sem ért. Lényeg az hogy nagyon meguntam már ezt a csesztetést, alapból rossz napom volt, és a haveroktól is azt a tanácsot kaptam meg otthon is, hogy verjem meg. Sose tartottam jó ötletnek de mivel semmi se jött be, megtettem. Nem mentem aznap iskolába, megvártam ahol leszállt, és megmondtam neki hogy akkor most gyerünk. Hatalmas súlykülönbség miatt elég volt 1 ütés és elesett, nem folytattam tovább mert gondoltam elég. Másnap bewamzerolt a tanároknak és kaptam is egy beírást, fegyelmin is gondolkodnak, de nem lesz szerintem, de attól még félek. Miért én vagyok a hibás? Mit kéne mondjak az ofőnek?

2022. febr. 18. 16:55
 1/7 NTBS ***** válasza:
98%
Nézd akárhonnan nézzük ön bíráskodtál, előre kitervelten. Mi lesz, ha feljelent a pofon/ütés miatt. Az Ofőnek az igazad mond aztán döntenek valahogy.
2022. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezentúl nem piszkál, akkor már megérte. Mit mond az ofőnek? Hát azt, hogy mivel a felnőttek nem tudtak megfelelő szankciót eszközölni. Mint például a 3. rászólás helyett egy beírást adni vagy a szüleiket megkérni, hogy rakják helyre a gyereküket,így te nem bírtad tovább az iskolai zaklatást és kezedbe vetted az ügyet.Igaz nem a legmegfelelőbb módon kezelted a dolgot, de nem láttál jobb megoldást,mert a tanáraid sem segítettek. (Lehet kicsit kusza,de remélem a lényeg érthető). És igen, szerintem ez kimerítette az iskolai zaklatás fogalmát.
2022. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A fizikai erőszak soha nem kellene megoldás legyen a verbális bántalmazásra. Bevertél neki egyet, elesett. És ha beveri a fejét egy kőbe vagy csőbe és beszakad a feje, esetleg meghal? Kb semmi esélye, de történt már ilyen. Vagy orra, foga törik, amit helyrehozni manapság már százezres értékű... Ennyire nem lehetsz buta. Ezért simán ki is rúghatnak a suliból és jogosan. Innentől kezdve nem csak neki leszel "csak egy cigány" hanem az összes többi iskolatársadnak is. Megérte?
2022. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Jé, a verekedős kérdező is visszatért. Mi van ma, hogy ilyen régi arcok bukkannak fel újra? :)
2022. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam a kérdésben is, nem tudtam mást tenni. Tanárok nem szóltak rá, és szóban se tudtam leállítani, se úgy, hogy ignoráltam. Tűrtem volna hogy tovább zaklasson? Mondjuk igazgatónak szólhattam még volna, de ahogy ismerem ő se csinált volna semmit szerintem.
2022. febr. 18. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

jó hogy megverted de kicsit máskép kellet volna

1. éjszaka kilesed amikor egyedül van

2. símaszk az arcodra hogy ne tudja ki vagy

3. egy ütés nem elég addig verd amig tud mozogi és egy törött láb is belefér

4. nem kellet volna szólnod senkinek

5. az iskolában senki nem tesz semmit

leszidják mit ér az ahogy mondtad semmit folytatta tovább

nekem is voltak probémáim a suliban 3 iskolát váltottam tehát tudom miről beszélek


tudom hogy ezért úgy is lepontoznak de teszek rá

2022. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván valahogy érhető az haragod,és tekintsük el hogy ki milyen származású,kommented-és kérdésed alapján normális észjárású csávó vagy.

1.Igazad van,minek kell kötöszködni?

2.Erőszak sose megoldás,de szép beszédből nem az a hülyegyerek?

3.Akkor kellet elverni,amikor egyedül van és senki se látja.

És aki tényleg normális,és gondolkozon el ezen:

Miért tűrje az gyerek ha bántják?(akkor is ha fizikailag nem is nyúlnak hozzá)

Az ilyen még rá száll,és hülyeséget kezd kitalálni,saját tapasztalat...

És ne te legyél az hülye,mert nem tűröd el ha "csalánnal vernek"(vagyis ha bántanak).

2022. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!