Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki rátolat a mögötte...

Pamacs19971 kérdése:

Ha valaki rátolat a mögötte álló autóra, abban én lehetek a hibás ha nekem kellett segítenem abban, hogy mikor álljon meg?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy munkába menet megkért egy buszsofőr, hogy segítsek neki a parkolásban, mert mögötte áll egy autó és hátra nem lát semmit. (Egy marha nagy turistabuszt kell elképzelni) Elkezdett tolatni én mutattam neki, hogy még jöhet, majd amikor a kocsitól 1-2 méterre volt mutattam neki, hogy álljon meg, de nem állt meg. Olyannyira rátolatott az autóra, hogy jól összetörte az elejét. Pedig mondta, hogy a visszapillantóba fog figyelni, hogy mikor intek.
2021. júl. 20. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, te csak tanácsot tudsz adni a döntéseket a sofőr hozza.
2021. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem kezdtél kiabálni vagy kézzel lábbal kalimpálni, hogy álljálmármeg?
2021. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg, hogy te jeleztél neki.
2021. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenért a vezető a felelős a közúti forgalomban, az irányítóra nem lehet "ráfogni", még akkor sem ha egyértelműen az irányító hibázott volna.
2021. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
A buszos a hibás, de te meg egy szemétláda vagy ha nem úgy intettél hogy észre vegye.
2021. júl. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy parkoláshoz segítségnél azt vettem észre, hogy sokan nem értik (segítők és sofőrök sem), hogyan is kellene csinálni.

Beállnak a jármű mögé (sofőr ezt hagyja), aztán onnan a kipufogózajból próbálnak kiabálni.


Oldalra kell állítani a segítőt, ahonnan rálát a jármű hátuljára, és a sofőrre. Aztán lehúzott ablakkal, segítőt figyelve parkolni.

2021. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!